Bitkisel saç ve cilt bakımının yanında kozmetik ve yaşam ürünleriyle tüm dünyada tercih edilen marka olan Aveda, Hindistan’ın 5 bin senelik tedavi sanatı Ayurveda’nın mirasını günümüze taşıyor. Aveda Invati serisi, kadın ve erkeğin en büyük sorunu olan saç dökülmesini önlemeye yardımcı oluyor.
Sanskritçe’de canlandırmak’ anlamına gelen Invati serisinde yer alan ürünler, % 97 oranında doğal türevli içeriğiyle, saç kaybını %33**oranında azaltıyor.

İçeriğinde, saç derisindeki mikro dolaşımı artıran canlandırıcı ayurvedik bitkilerin karışımı olan Densiplex bulunan Invati serisi, masajla uygulandığında saç derisindeki kan dolaşımını düzenliyor.

Seride, Invati Exfoliating Shampoo, Invati Thickening Conditioner ve Invati Scalp Revitalizerdan oluşan 3 farklı günlük bakım ürünü yer alıyor. İçeriğinde zerdeçal ve ginseng bulunan seri, incelme, hacimsizlik, seyrekleşme sorunlarına karşı çözüm sunuyor. Ayrıca gergin ve kuru saç derisini rahatlatırken, saç derisi yaşlanmasını önlemeye de yardımcı oluyor.

Invati Arındırıcı Şampuan

Keklik üzümünden elde edilen
salisilik asit ile saç derisini derinlemesine temizleyen ürün, günlük olarak kullanılıyor. Şampuanın, saç derisindeki gözenekleri kapayarak sağlıklı saçı etkileyebilecek sebum*** ve ürün tortularını ortadan kaldırdığı klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Invati Kalınlaştırıcı Saç Kremi

Saçı dolgunlaştırdığı klinik testlerle kanıtlanan saç kremi, şeker pancarı ve soya proteininden elde edilen amino asit olan ‘arjinin’ ile saçı güçlendirerek saç derisine nüfuz ediyor. İçeriğindeki, organik kukui ceviz yağı saça doğal parlaklık katıyor.

Invati Derisi Canlandırıcı

Invati Scalp Revitalizer’la saç derisine masaj yapıldığında, zerdeçal ve ginsengi açığa çıkartarak saç derisindeki gözeneklerin mikro dolaşımını sağlıyor. Günde 2 kez kullanılabilen ürün, saç derisine masaj yapılarak uygulanıyor ve durulanmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir