Avon’un kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi 20. yılında yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan AVON ANEW Serisi 20. yılını, cilt bakım alanında devrim niteliğinde bir ürünle kutluyor. AVON ANEW’un yeni üyesi ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri, içeriğindeki A-F33 (Aminofill- 33) sayesinde kırışıklık görünümüne kısa sürede, belirgin bir şekilde etki ediyor.

“Losyon” ve “Göz Çevresi Bakım Losyonu” olmak üzere iki üründen oluşan seri, ciltte genç görünüm sağlayan etkisi ile kendine güveni ve iç huzurunu dış güzelliğe yansıtıyor.

ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri, cilt bakımında devrim niteliğinde A-F33 (Aminofill-33) molekülünü içeren ilk seri olma özelliği taşıyor. AVON’un dünyaca ünlü cilt
bakım araştırma firması NeoStrata ile geliştirdiği A-F33 içeren seri, ciltteki kolajeni aktive etmeye yardımcı oluyor. Kırışıklık görünümüne kısa sürede ve belirgin bir şekilde etki ediyor.

ANEW Clinical İnce Çizgi Görünümünü Düzgünleştirici Seri Kullananların yüzde 100’ü kırışıklık ve kazayağı  görünümünde düzgünleşme gözlemledi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir