nailjpbgorselYaz aylarının habercisi, bahar mevsiminin gelmesiyle kış rehavetinden ve fazla kilolarından kurtulmak isteyen pek çok kadın forma girmek için çözüm arayışı içerisinde. Zayıflama hapları, uzun saatler aç kalınan diyetler gibi benzeri girişimler ise bu dönemde sağlımız için en büyük tehlike oluşturuyor.  Hem vücut sağlığımıza katkıda bulunan hem de incelmemizi kolaylaştıran “Yosun Terapisi” yöntemi ise kadınlara sağlıklı bir şekilde forma girme seçeneği sunuyor.

Uzun yıllardır özellikle Avrupa ve Amerika’da kullanılmakta olan deniz kili ile hazırlanan “Yosun Terapisi” son dönemde ülkemizde de tercih edilmeye başlandı. Özellikle kadınların korkulu rüyası selülit ve lokal fazlalıklar için The Nail Job’un alanında uzman ekibi tarafından önerilen “Yosun Terapisi” ile daha sıkı bir vücuda da sahip olmak mümkün.

Kadınların Kâbusları ‘Yosun Terapisi’ ile Son Buluyor

The Nail Job Kurucusu Güzellik Uzmanı Özlem Şireci: “Baharla birlikte yaz tatili için planlar yapılmaya başlanıyor. Kışın kullandığımız kıyafetlerle gizleyebildiğimiz kilolarımızı bahar ve yaz döneminde saklamakta zorluk çekiyoruz. Yazla birlikte sahil sezonu açıldığında ise bu durum hiç mümkün olmuyor. Bizde yaza hazırlık dönemi olan bu günlerde kadınlara sağlıkla formlarına kavuşabilmeleri ve selülitlerinden kurtulabilmeleri adına Yosun Terapisi’ni öneriyoruz.  Okyanustan çıkarıldığı doğal hali ile hiçbir kimyevi katkı maddesi barındırmayan, içerisinde bol miktarda vitamin ve mineral bulunduran ürün, selülit ve lokal fazlalıkların giderilmesinde gözle görülür oranda azalmalar sağlıyor. Belirli sıcaklıkta kil içerisinde bekletilen bandajların vücuda sarılması şeklinde uygulanan ‘Yosun Terapisi’ tedavisi, uzmanlar tarafından yapılan vücut masajı ile tamamlanıyor. Deniz kilinin kan dolaşımını hızlandırıcı, toksin atımını artırıcı ve depolanmış yağların çözülmesini kolaylaştırıcı etkisiyle elastikiyetini kaybetmiş dokular sıkılaşıp bayanların daha fit bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor. The Nail Job bünyesindeki uzmanlar tarafından uygulanan ‘Yosun Terapisi’ tedavisi, kişinin yaşı, selülit derecesi, yağ oranı gibi hususlar göz önüne alınarak haftada bir kez olmak üzere 8 ile 10 seans arasında uygulanıyor. Bayanlar, 8-10 seanslık tedavinin yanında formunu korumak amacıyla ayda bir kez de bu tedaviyi uygulayabilirler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir