Konyalı Saat, 11 Mart- 14 Nisan tarihleri arasında Konyalı Saat’ten alışveriş yapan herkese tasarım gömlek hediye ediyor.

Konyalı Saat sevdikleri için farklı hediye seçeneği arayanlara özel olarak yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Gömlekevi.com sitesi işbirliğiyle Konyalı Saat’ten 600 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese kendi gömleğini tasarlama şansı veriyor. Kumaşından rengine, stilinden modeline hatta yazısına kadar kendinizin tasarlayacağı gömleklerden birine sahip olabilmek için tek yapmanız gereken; 11 Mart – 14 Nisan tarihleri arasında Konyalı Saat mağazalarına uğramak.

Konyalı Saat modayı takip eden, zarif, şık ya da sportif marka seçenekleriyle saat tutkunlarının gözdesi olmaya devam ediyor. Kaliteli kayışları, rengarenk tasarımları ve işlevselliğiyle herkesin tarzına uygun saati bulabileceği Konyalı Saat, bu çok özel kampanyasıyla 11 Mart- 14 Nisan tarihleri arasında tüm saat severleri mağazalarına davet ediyor. Siz de bu tarihlerde bilekleriniz boş kalmasın istiyorsanız en yakın Konyalı Saat mağazasına uğrayın. İster sevdiklerinizi sevindirin, isterseniz kendi tasarladığınız gömlekle tarzınıza farklılık katın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir