doveDove, saç kırıklarını 3 kullanımda yüzde 80’e kadar onaran yeni saç bakım kürü ile kırık saçlarını uzatamayan kadınlara yenilikçi bir çözüm sunuyor. Dove’un bakım kürü ile saçlarınızı ne zaman kestireceğinize kırıklarınız değil siz karar verin, saçınızı dilediğiniz kadar uzatın.

Uzun saçlar, her zaman kadınların en sevdiği saç modelleri arasında yer alıyor. Birçok kadın saçını uzatmak istese de, kırıklar nedeniyle sık sık kestirmek zorunda kalabiliyor. Dove®, özel olarak geliştirdiği yeni serisi ile kadınların en önemli saç sorunlarından biri olan kırık uçlara ve saç uzatma tutkusuna yardımcı olacak yenilikçi ve kalıcı bir çözüm getiriyor. Dove’un kırık uçlu saçlar için geliştirdiği seride bulunan “Polielektrolit Kompleks (PEC)” teknolojisi sayesinde kadınlar, saçlarını sık sık kestirmek zorunda kalmaktan kurtuluyor. Türkiye’de bir ilk olan PEC teknolojisi, içindeki pozitif ve negatif yüklerin birbirini çekmesiyle kırık uçların birbirine mıknatıs etkisiyle yapışmasını ve saç uçlarının yeniden sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlıyor. Kadınlara saçlarını diledikleri kadar uzatma özgürlüğü sunan Dove saç bakım kürü her yıkamadan sonra saçlara uygulanabiliyor ve içindeki PEC teknolojisi suyla temas ettikçe daha da aktif oluyor. Hem nemli hem de kuru saçlara uygulanabilen bakım kürü, durulamaya gerek olmadan saç kırıklarına yapışıyor ve onarım süreci başlıyor.

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili saç bakım kürü 3 kullanımda saç kırıklarını yüzde 80’e kadar onarıyor. Seride bulunan şampuan, saç kremi ve bakım kürü bir arada kullanıldığında ise saç kırıkları üzerinde daha da kalıcı ve etkili sonuçlar ortaya çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir