Dagi, iç çamaşırından pijamaya, plaj ürünlerinden ev giyimine kadar birçok farklı alternatifi kadınlarla buluşturarak, Anneler Günü’nde kadınların hayatına renk katan ve mutlu eden ürünleri bir araya getiriyor.

Anneler günü yaklaşırken Dagi yeni bir koleksiyon ile en kıymetlilerimize her zaman kullanabilecekleri hediye seçenekleri sunuyor. Anneler Günü için tasarlanan tropikal koleksiyon, hayata renk ve neşe katan anneleri düşünerek, evde, sporda ve plajda tarzı ne olursa olsun tüm annelere hitap ederek hediye seçenekleriyle annesini şımartmak isteyenlerin adresi oluyor.

Rahat olmayı seven annelere

Dagi, ne alacağına bir türlü karar veremeyenlere, renk skalası geniş koleksiyonda anneleri enerjik hissettirecek ve doğallığı ön plana çıkaran birbirinden rahat ve şık bir koleksiyon sunuyor. Dagi, uyku koleksiyonu ürünleri arasında yer alan pijama, gecelik ve sabahlıklar yaz aylarında rahat bir uyku için hediye seçeneklerinin en başında geliyor.

Tropik adada tatil etkisi

Sahillerde şıklıktan ödün vermeyen anneler için 2018 plaj koleksiyonunda, fırfır detaylı bikiniler ve renk geçişleri olan mayolarıyla plaj modasının en iddialı parçalarını oluşturuyor. Sadelikten yana olan anneleri de düşünen Dagi, eğlenceli ‘mix-match’ seçenekleri annelere genç ve dinamik bir görünüm sunuyor. Dagi tropikal plaj koleksiyonunda birbirinden farklı tasarımlarda bikiniler, mayolar, mayokiniler, tankiniler, push up büstiyer seçenekleri, high waist size modeller, straplez ürünler ve plaj aksesuarları yer alıyor. Dagi’nin 2018 plaj koleksiyonu ile anneler tropik adada tatilde hissedecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir