Yeni ambalaj tasarımı ile de dikkat çeken Fonex Body Senses Duş Jelleri, içeriğindeki sağlık ve güzellik kaynağı doğal özler sayesinde zindelik ve rahatlık hissi veriyor.

Gün boyu enerjik kalmanızı sağlayan duş jelleri, size canlılık katıyor. Energy Flow; Lime ve Rezene özleri içeren zengin formülü sayesinde cildi derinlemesine temizler ve ferahlatır. Fresh kokusu ile de enerji verir.

Exotic Elixir; canlandırıcı etkili duş jeli, Yeşil Çay ve Portakal özleri sayesinde cildi besler ve yumuşatır. Parfümsü kokusu ile de hem sizi hem de çevrenizdekileri cezbeder…

Spring Burst; arındırıcı etkili duş jeli, formülündeki Bambu ve Papatya özleri ile cildin derinlemesine arındırılmasını sağlar. Tazeleyici kokusu ile de cildinizi nemlendirir.

Stress Away; rahatlatıcı duş jeli, Ananas ve Nane özlerinden oluşan zengin içeriği sayesinde cildinizi besleyip nemlendirir. Rahatlatıcı kokusu da duyuları dinlendirir.

Waterfall; sıkılaştırıcı etkili duş jeli, Deniz Tuzu ve Deniz Yosunu içeren formülü ile cildinizi adeta SPA etkisi yapıp arındırırken sıkılaşmasına da yardımcı olur. Ferahlatıcı deniz kokusu ile bütün duyuları rahatlatarak, tazelenmeyi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir