Yaz gelince giyilen açık ayakkabılar ve rengârenk kıyafetleri tamamlayan; bakımlı görünmenin anahtarı olan el ve ayak güzelliği için ihtiyacınız olan Nişantaşı Chic Nail Spa and Beauty Lounge. Üstelik gelinler için de konsept partiler düzenleyen Chic Nail, kız kıza eğlenerek bekarlığa veda ederken unutulmaz anılar yaşamanıza da yardımcı oluyor.

Chic Nail’de, el ve ayak bakımının yanı sıra; protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj, nail art ve kalıcı oje, kaş kontur ve epilasyon konularında da bir kadının tüm kişisel bakım ihtiyacını karşılayacak her şey mevcut.

Yurtdışından gelen özel ürün ve malzemelerin kullanıldığı Chic Nail’de, en önem verilen unsurlardan biri de hijyen. Size özel açılan bakım setleri, işlem sonunda sizin oluyor.

Ayrıca düğün ve özel günler öncesinde, arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirirken, tüm kişisel bakımınızı da yaptırmak için özel paketler sunan Chic Nail;  gelin adayları ve arkadaşları için eğlenceli ve bol sürprizli partiler düzenliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir