Kış ayları hızlı adımlarla yaklaşıyor. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan King Paolo ayakkabılar, klima sistemiyle bu kış da ayaklarınızı ısıtıyor.

Soğukların kendisini iyice hissetirmesiyle kış hazılıkları da hız kazanıyor. Uzun kollular, montlar, kazaklar derken ayakkabılar da ayrı bir özen istiyor. Günboyu hem üşütmeyecek hem de terletmeyecek ayakkabılar yine en çok aranılan modeller arasına giriyor. Özellikle de vaktinin çoğunu dışarıda geçirenler için ayakkabı tercihi çok önemli. King Paolo’nun klima sisteminin yer aldığı ayakkabılar tam bu noktada imdada yetişiyor ve bu kışın gözdesi olmaya aday oluyor!

Sadeliğin ve dayanıklılığın rengi kahverenginin ağırlıklı olarak kullanıldığı King Paolo
kadın ayakkabılarda bantlı modeller dikkat çekiyor. Ayaklarına hak ettiği rahatlığı yaşatmak isteyenlerin tercihi ayakkabıları bir giyen bir daha çıkarmak istemiyor. Erkek ayakkabılarda ise bağcıklı ve bantlı modellerin göze çarptığı King Paolo’da her tarza uygun ayakkabı bulmak mümkün.

Kış hazırlıklarınızı tamamlamadan önce King Paolo mağazalarını ziyaret edin, bu kış dayanıklı ve sade adımlar atın. Rahatlığının yanı sıra şıklığıyla da dikkat çeken King Paolo ayakkabılarını görmeden ayakkabı almaya karar vermeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir