lieracGüneşi seviyoruz. Güneşin cildimizde neden olduğu sağlıklı bronzluğun uzun süre dayanmasını istiyoruz. Bunun en iyi yolu, doğru güneş ürünlerini kullanarak tenimize doğal bir bronzluk kazandırmaktan geçiyor.

Lierac’ın ultra geniş koruma filtreli ve anti-aging özellikle yeni serisiyle cilt bakımı şezlongda da hız kesmiyor.

Sunific Premium – Ultra Geniş Güneş Koruma Filtreli Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etkili Krem

Fransız dermokozmetik markası Lierac, hem mükemmel güneş koruma hem de çabuk ve güzel bronzluk isteyenler için Sunific Premium’u oluşturdu. SPF 30 içeren Sunific Premium, tüm yaşlanma belirtilerini düzelten, önleyen aynı zamanda bronzluk sağlayan ilk geniş spektrumlu güneş koruyucu krem olma özelliğine sahip. Sunific Premium içeriğindeki hyaluronik asit, frangipani çiçeği, E vitamini sayesinde kırışıklıkları önlüyor. Nemlendirici ve bronzlaştırıcı özelliğe sahip argan ve roucou yağları ile zenginleştirilmiş yapısıyla anında cildi güzelleştiriyor. Bağımlılık oluşturan kokuya sahip krem Bergamot ve yasemin çiçekleri ile beyaz kavun, sandal ağacı ve hindistan Cevizi sütü içeriyor.

Sunific Premium – Yeniden Yapılandırıcı Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etkili Güneş Sonrası Balsam

Lierac Sunific Premium güneş sonrası ise tüm yaşlanma belirtilerini düzelten aynı zamanda uzun süreli kalıcı bronzluk sağlayan ilk güneş sonrası koruyucu balsam. İçeriğindeki bitkisel berry ve hyluronik asitle yaşlanmayı engelleyen balsam, mükemmel bronzluk sağlıyor. Yasemin, mimoza ve hindistan cevizi ile zenginleştirilmiş hafif ve taze mavi yapıda balsam, kalendula ve shea yağı ile cildi besliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir