Dünyaca ünlü Fransız dermo-kozmetik markası NUXE ’ün ilk mimik çizgilerinin görünümünü düzelten ve yerleşmesini önleyen, cildin rahatlamasına yardımcı anti-aging bakım serisi Nirvanesque, yenilenen formülüyle içeriğine eklenen Ağaç Şakayığı kökleri sayesinde çift kat nöro-düzleştirici etkiye sahip.

İçeriğinde Mavi Lotus Çiçeği, Gelincik Tohumu, Guimauve Kökü bulunan Nirvanesque, 30’lu yaşlardaki mimik çizgilerinin oluşumunun önüne geçerek, ciltteki çizgilerin oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor.

Hoş kokusu ve yumuşak dokusuyla kullanım keyfi sunan Nirvanesque serisinde her cilt tipine uygun ürün bulmak mümkün. Matlaştırıcı etkiye sahip pirinç pudrası ve sebumu azaltan Enanthia Chlorantha ile zenginleştirilmiş karma ciltler için uygun olan Yeni Nirvanesque Light, yumuşak ve kolayca emilen özelliğe sahip. Anında gevşeyen ve matlaşan bir cilt sunarken, ilk kırışıklıklarda düzelme sağlıyor.

Normal ciltler için olan Yeni Nirvanesque, ilk kırışıklıklarda düzelme sağlarken içeriğindeki Muskat Gülü yağı ile cildi nemlendiriyor.

Kuru ciltler için uygun olan besleyici özelliklere sahip Macadamia yağı ile zenginleştirilmiş yumuşak ve kadifemsi dokusuyla dikkat çeken Yeni Nirvanesque Enrichie, cildin rahatlamasına yardımcı oluyor.

Göz çevresindeki mimik çizgilerinin görünümünü düzelten ve yerleşmesini önleyen, Yeni Nirvanesque Yeux ise inci taneleri ve özel aktif maddelerin birleşiminden oluşan yağsız, ince yapısıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda göz çevresindeki halkaların giderilmesine yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir