“Gözler ruhun aynasıdır.” Hiç kuşkusuz güzelliğinde aynasıdır. Ancak pek çok kadının şikayetçi olduğu gözaltı morlukları için sevindirici bir gelişme yaşandı. Saç, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, gözaltı morluklarını kalıcı makyaj yöntemiyle beş yıl süreyle sorun olmaktan çıkaran uygulamayı ‘Panda Treatment’ adıyla Türkiye’ye getirdi. Aktosun, “Yüzde yüz kapatıcı etkisi bulunan uygulama ile gözaltındaki morluklar, cilde uygun olan doğal pigmentlerle kamufle ediliyor. Aynı zamanda bu işlem gözaltındaki ince çizgilerin de yok olmasını sağlıyor.

Kalıcı makyaj yaptıranların sayısı her geçen gün artarken, cilde canlılık katan uygulamalar kadınları makyaj derdinden kurtardığı gibi gün boyu bakımlı görünmelerini sağlıyor. Panda Treatment, kalıcı makyaj uygulama teknik ve mantığından hareketle yola çıkarak gözaltı morluklarına kalıcı çözüm sunuyor. Bu uygulamayı Türkiye’ye getiren isim Cosmopark Clinic’in kurucusu ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun, kadınların en büyük şikâyeti olan gözaltı morluklarına, cilt tipine göre 3 ya da 5 yıllık çözümler sunuyor.

Morlukları ortadan kaldırarak çizgileri yok ediyor!

Tamamen doğal ürünlerle yapılan bir kalıcı makyaj uygulaması olan “Panda Treatment gözaltına uygulanan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Yüzde yüz kapatıcı etkisi bulunan uygulama ile gözlerin altındaki morluklar cilde uygun olan doğal pigmentlerle kamufle ediliyor. HD iğne yardımı ile yapılan işlemde  anestezik kremler sayesinde kişi acı hissi yaşamıyor. 1 veya 2 seans ( Seans sayısına bu işin özel eğitimini almış sanatçı, kişiyi gördükten sonra karar verir) uygulama yeterli olacaktır. İşlem sonrası gözaltı daha gergin ve sıkı bir görünüme kavuşuyor.”

Morluklardan kurtulayım derken başka sorunlara davetiye çıkarmayın!

Türkiye’de kadınların gözaltı morluklarını kapatmak için concealer sürdüklerini ya da ışık dolgusu gibi medikal uygulamalara başvurduklarını aktaran Aktosun, “Concealer çoğu morluğu kapatmadığı için yüzdeki yorgun ifade aynen devam ediyor. Işık dolgusunun etkisi ise birkaç ay sürüyor ve maalesef istemeyen birçok yan etkiye de neden oluyor. Şöyle ki; ışık dolgusunun uygulandığı bölgede çökmeler, dalgalanmalar meydana geliyor. Yani kadınlar, bir sorundan kurtulmaya çalışırken başka birkaç sorunun daha sahibi olabiliyorlar” diyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir