#istediğinsen kampanyası farklı stillerin, anların ve kutlamaların bir yansıması olan Schwarzkopf, 120 yıldır yenilikleriyle kendilerini daha iyi ifade etmeleri için insanları güçlendiriyor. Misyonu, yeniyi ve kendini çeşitli şekilde ifade etmeyi desteklemek olan Schwarzkopf’un saça olan tutkusuyla da uzmanlığını yansıtıyor. Güçlü marka, 120’nci yılında güven ve modayla dolu yenilikleriyle de gurur duyuyor.

Henkel Beauty Care Global Pazarlama Direktörü Marie-Ève Schroeder, kampanya ile ilgili “İnsanlar artık klişe güzellik anlayışlarının dışına çıkmak istiyor. Her birey, karakterini kendi bireysel ve otantik yoluyla ifade eder. Schwarzkopf, herkese kendisini en güzel ve her an rahat hissettirecek stilleri sunuyor” açıklamalarında bulundu.

#istediğinsen – gerçek insanlar, gerçek görünüm

#istediğinsen modern ve yenilikçi kampanyaları ve Toni Garrn gibi dünyaca ünlü modelleri, Iamgalla gibi global Schwarzkopf elçilerini ve farklı yaş gruplarından sözcüleri bir araya getirdi. Ünlü blogger ve stilist Gamze Biran da tüm dünyanın takip ettiği etkinliğe katılarak Türkiye’yi temsil etti.

Armin Morbach, 120. yılında Schwarzkopf için bir ilke imza attığını ifade ederek; markanın tamamen bireylerden ve doğal güzellikten ilham aldığını, saç kategorisinde bir öncü olarak gördükleri Schwarzkopf’u, saç fotoğrafçılığında modelleri daha doğal yönleriyle öne çıkartabilmek için fotoğraf düzenlenmesinden kaçındığını söyledi. Yüzlerce üründen oluşan portfolyosu, yeni partnerleri ve hikâyeleriyle Schwarzkopf’un herkese kendini en iyi şekilde ifade etme şansı tanıdığını söyledi.

#Schwarzkopf, #istediğinsen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir