Sheraton İstanbul Ataköy, Positive SPA ile misafirlerine ruhen ve bedenen yenilenme imkanı sunuyor. Positive SPA’da açık ve kapalı yüzme havuzlarında spor yapabilir, sauna veya buhar odasında ter atabilir ve farklı masaj seçenekleriyle günün stresinden arınabilirsiniz.

Sheraton İstanbul Ataköy, 1355 metrekare alan üzerine kurulu Positive SPA ile misafirlerinin birçok farklı ihtiyacına cevap veriyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarına sahip Positive SPA’da üyeler; fitness salonu, havuz, jakuzi, buhar odası, sauna, Türk hamamı, kar çeşmesi, şok banyosunu ücretsiz olarak kullanabiliyor. Misafirlere günlük kullanım imkanı da sunuluyor.En çok “İsveç Masajı” tercih ediliyor Positive SPA bünyesinde misafirlere Volkanik Taş Masajı’ndan Shiatsu Masajı’na, Ayak Refleksoloji Masajı’ndan  Thai Masajı’na kadar birçok seçenek sunulurken en çok İsveç Masajı tercih ediliyor. İsveç Masajı’nda, kas ağrılarını ve gerilimi hafifletmek, dolaşımı geliştirmek, esnekliği arttırmak ve gevşeme sağlamak için hafif bir basınç uygulanıyor. Özel harmanlanmış yağların kullanıldığı İsveç Masajı’nda ritmik el hareketleri sayesinde vücuttaki tüm ağrılar giderilirken kasların da gevşetilmesine çalışılıyor. Havlu kullanılan İsveç Masajı’nda vücudun bir kısmı açılıyor, masaj yapıldıktan sonra başka bir bölüme geçmeden önce havlu ile kapatılıyor.
Sultan Masajı ile rahatlamada son noktaya ulaşın Hindistan’ın otantik kültüründen doğan Sultan Masajı, üç terapist
tarafından aynı anda simetrik koordinasyon ve tam senkronizasyon halinde çakralara uygulanarak yapılıyor. Özel
bir zeytinyağı kullanılarak yapılan bu işlemde iki uzman kafa derisi, yüz alanı ve vücut bölgesine özel basınç noktalı masaj teknikleri uygularken bir üçüncü uzman denge ve simetri duygusunu aşıladığında, rahatlamada son noktaya ulaşılıyor. Baştan ayak parmağınıza kadar tüm hücrelerinizde keyfi hissettiren bu masaj, vücut enerjisinin dengelenmesini sağlarken enerji akışının serbest bırakılmasına yardımcı oluyor. Dört El Masajı güne daha pozitif başlamanızı sağlıyor Positive SPA’da yapılan bir diğer özel masaj ise Dört El Masajı. Masajı yapan iki kişi, senkronize bir şekilde iki farklı enerjiyi aynı anda tek bir vücuda vererek vücuttaki negatif enerjiyi pozitif bir enerjiye çeviriyor. Özel bir masaj yağıyla yapılan Dört El Masajı, vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırarak vücudun gündelik dengesini korumasına yardımcı oluyor ve güne daha pozitif başlamanızı sağlıyor. Yaşlanmaya son Positive SPA’da yaşlanma ve kırışıklıklara karşı özel bakım teknikleri de uygulanıyor. Anti aging cilt bakımında ince çizgilerin düzelmesi sağlanarak cildin gençken sahip olduğu elastikiyeti tekrar kazanması, cildin beslenmesi ve ışıldaması sağlanıyor. Göz bakımında ise göz çevresi yumuşatılarak sıkılaştırılıyor. Collagen Bakım, Casmara Mask, Skin Care, Lifting Facial Bakımı ve Vücut Peelingi, Positive SPA gerçekleştirilen cilt bakım uygulamaları arasında yer alıyor. Erkek misafirlerine de özel bir cilt programı hazırlayan Positive SPA’da bakım sonrasında cilt, yeniden yapılandırılarak daha sıkı ve dinlenmiş bir görünüm kazanıyor. Gelinlerin hayalleri Türk Hamamı’nda gerçek oluyor
Sheraton İstanbul Ataköy, Positive SPA bünyesindeki Türk Hamamı’nda gelin adaylarının hayali kına gecelerini gerçeğe
dönüştürüyor. Positive SPA, gelin adaylarına sunduğu paketlerle Türk kültürünün vazgeçilmez öğelerinden düğün öncesi kına âdetini hamam sefasına çevirerek unutulmaz anılara imza atıyor. Sheraton İstanbul Ataköy havuzlarıyla fark oluşturuyor.
Açık, kapalı, kulaç ve çocuk havuzları bulunan Sheraton İstanbul Ataköy, misafirlerine sahip oldukları üyeliklere göre
birbirinden farklı hizmetler sunuyor. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık ve aile üyeliği seçenekleri sunulan Sheraton İstanbul Ataköy’de üyeler, fitness salonu, havuz, jakuzi, buhar odası, sauna, Türk hamamı, kar çeşmesi ve şok banyosundan ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir