Sağlıklı bakımın herkesin hakkı olduğuna inanan COSMED, BODY ELIXIR Anti Selülit Losyon, DAY-TO-DAY Krem Peeling, HAIR GUARD Keratin Sprey ve HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi ile baştan aşağı tazelenme fırsatı sunuyor.

Baharın kendini hissettirmeye başlayıp yavaş yavaş yaza göz kırptığı şu günlerde, doğa hem kendisi için hem de bizler için yenilenme zamanının geldiğini müjdeliyor. COSMED, vücudumuzu o çok özlediğimiz yaz aylarına hazırlamak ve taze bir başlangıç yapmak için birbirinden özel ürünlerle ilkbahara kucak açıyor.

Selülitsiz bir yaz için

Selülit, özellikle yaz ayları yaklaşırken kadınların en büyük problemlerinden biri haline dönüşmüş durumda. COSMED, BODY ELIXIR Anti Selülit Losyonu ile selülite savaş açmış durumda. Losyon, cilt yüzeyinde oluşan portakal kabuğu görünümünün giderilmesine yardımcı olurken, cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırarak sıkılaşmasına da katkıda bulunuyor. Anti Selülit Losyon, yoğun nemlendirici özelliği ile de yumuşak bir cilt vaat ediyor.

Baharla yenilenen saçlar

Çevresel etmenlerin yanı sıra ilerleyen yaş ile birlikte zarar gören saçlara COSMED, HAIR GUARD Keratin Sprey ile müdahale ediyor. İçerdiği keratin ve bitkisel proteinler yıpranmış ve işlem görmüş saçların yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. Nemlendirici özelliği sayesinde saçların kolay taranmasına ve şekil almasına yardımcı olurken, saçların güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmasını da destekliyor.

HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi ise saçın keratin bütünlüğünü korumasına ve yeniden kazanımına destek oluyor. Saç tellerini kırılmalara karşı güçlendiren, kolay taranmasını sağlayan ve parlaklık kazandıran HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi, yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı oluyor.

Cilt dokusuna zarar vermeden cildi arındırın

Sağlıklı bir cildin ölü hücrelerden, makyaj ve çevre kirliliği gibi etkenlerin oluşturduğu kir ve siyah noktalardan arınması gerekiyor. COSMED, DAY-TO-DAY Krem Peeling ile cilt dokusunun yenilenerek cildin oksijen almasına yardımcı olurken, sağlıklı deriyi ortaya çıkartmayı da destekliyor. Özel içeriğiyle cildi tahriş etmeden ölü hücrelerden arındıran ürün, cildin oksijen alımını güçlendiriyor ve cildi tazelemeye destek oluyor.

#yenilenme, #saçlar, #cilt, #Selülit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir