Ayakkabı koleksiyonu ile bu kışa iddialı bir giriş yapan Greyder’de yeni yıl partisi için seçiminiz hangisi olursa olsun gecenin en şık bayanı olmayı garantileyebilirsiniz.

Bu özel gecede beylerin şıklığını da düşünen Greyder’de en özel süet, nubuk ve kösele modellerle asaletinizi konuşturacaksınız.

Yeni yıl alışverişinizde Greyder’in %40’a varan indirim oranları da sizi mutlu etmeye devam edecek.

CİTY STYLE İLE ŞEHRİNİZ SİZ NEREDE OLURSANIZ OLUN SİZİNLE

Yılbaşı gecesinde romantik, kozmopolit, cesur, masalsı ve nostaljik bir tercih yapıp kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Şehrin kalbi, Greyder City Style serisinde atıyor. İşlevsel ve teknolojik tasarım zıtlıklarıyla yan yana kullanılıyor. Özellikle daha
yumuşak derilerle çalışılmış teknolojik tarz ve çok fazla vurgulanan rahat görünüm kış sezonu için ideal bir uyum sağlıyor.

KENTİN KALBİNE KONFORLU VE ASİL ADIMLAR ATMAYA HAZIRLANIN

Yılbaşı partisinde saatlerce dans edip ayakta olsanız da gece boyu yorulmadan konforu ayaklarınızda hissedeceksiniz. Planlarınız arasında romantik bir akşam yemeği varsa deri ve süetten oluşan modellerle zarif seçimler yapabilirsiniz.

Siyah ve kahvenin yoğunluğunun yanı sıra honey gold ve cobalt mavi tonları ise seçenekler arasında sunuluyor. City Style ruhunu sizin şehrinizden alıyor, siz nereye giderseniz gidin şehrinizin ruhu bu seri ile size eşlik ediyor.

2013 kış sezonunda Greyder ürünleri ile yılbaşı akşamı en şık adımları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye alırken de, Greyder bol seçenekli modelleriyle sizleri bekliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir