fuarBeautyEurasia’nın alan satışları şimdiden yüzde 40’a ulaştı… BeautyEurasia kapsamında 2017 yılında ilk kez düzenlenecek Konuk Ülke Projesi’nde Güney Afrika Cumhuriyeti ağırlanacak…

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia; 27 – 29 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 13’üncü kez gerçekleşecek. Yerli ve yabancı kozmetik sektörü temsilcilerinin büyük ilgi gösterdiği fuarın satışları %40’a ulaştı. Fuar; 36 ülkeden 450 katılımcı firmayı ve 10 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi bir araya getirecek.Türk kozmetik sektörünün ihracatının arttırılması ffuarve katılımcılara yeni iş ve işbirliği sağlamak hedefiyle BeautyEurasia; Afrika kıtasının en büyük ikinci ülkesi olan Güney Afrika Cumhuriyeti’ni ilk defa düzenlenecek “Konuk Ülke Projesi” kapsamında ağırlayacak. “Konuk Ülke Güney Afrika Projesi”; Türkiye ve Güney Afrika arasındaki kozmetik ticaretini geliştirecek ve Türk kozmetik üreticilerinin ihracatına destek sağlayacak.

Kozmetik sektörünün uluslararası buluşma noktası olan BeautyEurasia, yurtiçi ve yurtdışı kozmetik sektörü temsilcilerinden büyük ilgi görüyor. Türk kozmetik sektörünün ihracatının arttırılması ve katılımcılara yeni iş ve işbirliği sağlamak hedefiyle 2017 yılında BeautyEurasia kapsamında ilk kez düzenlenecek “Konuk Ülke Projesi” kapsamında 88 milyon dolarlık ticaret hacmine ulaşılan Güney Afrika Cumhuriyeti ağırlanacak. Fuar, bölge sektör temsilcilerini bir araya getirerek yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılmasına katkı sağlayacak. Fuar kapsamında düzenlenecek “Güney Afrika – Türkiye Kozmetik Forumu” Güney Afrika’da yatırım yapan ve yapacak olan kişi ve kurumların tecrübelerini paylaşacağı verimli bir platform olacak. Afrika ve Güney Afrika’dan gelecek satın alma heyetleri, fuar katılımcı firmaların temsilcileriyle “İkili İş Görüşmeleri Toplantısı”nda bir araya gelecek.

3 gün boyunca devam edecek 13’üncü BeautyEurasia; Kişisel Bakım Ürünleri, Parfüm &  Deodorant, Profesyonel Güzellik & Kuaför Salonu Ürünleri, Profesyonel Güzellik & Kuaför Ekipman ve Mobilyaları, Renkli Kozmetik, Doğal Kozmetik, Dermokozmetik, Saç Bakım Ürünleri, Bebek Kozmetik Ürünleri, Ecza Ürünleri, Estetik Ürün ve Cihazları, Hammadde, Ambalaj, Makine, Private Label & Fason Üretim, Tırnak Bakımı & Tırnak Süsleme ve Temizlik & Hijyen Ürünleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı ürün profiline ev sahipliği yapacak.Fuar, güzellik ve kozmetik konularında ihtisas sahibi, karar verici, yönetici, satın almacı ve diğer profesyonel ziyaretçilerin katılımıyla 27 – 29 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

#Uluslararası #Kozmetik  #Güzellik #KuaförFuarı #Fuar #BeautyEurasia

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir