112015 yılı saç aksesuarı trendi ile imajınıza farklılık katabilirsiniz

2015 İlkbahar-Yaz saç trendlerinde bohem dalgalara, atkuyruklarına, iri dalgalara ve topuzlara ve saç aksesuarlarına bol bol rastlıyoruz. Fakat 2015 yazının trendleri arasında saç aksesuarları büyük bir yükselişte. Bu yaz hanımlarda saç bantlarına, taçlara, saç tüylerine, taşlı tokalara ve saçlara iliştirilen çiçeklere bolca rastlayacağız.

Saç Bantları

Bu yaz hanımlarımızın eşarp ya da fulardan yaptıkları saç bantları en büyük kurtarıcıları. Çeşitli renk ve desenlerdeki bantlar görünüşünüze hem renk katarak bohem bir hava yakalamanızı sağlıyor. Biz bu yaz dağınık görünen saçları seviyoruz. Yapacağınız saç bandı seçiminizle görüntünüze katacağınız rengi özgürce seçebilirsiniz.

Çiçekli taçlar

Bu sezon çiçekli saç bantları ve taçlar çok moda. Çiçekli saç aksesuarınız ile hem şık hem de trend bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Retro saç bantları

Örgü modellerinin içine yerleştirilen kurdeleler yine aynı hoş sedayı bizlere sunacak. Bu saç modasına ayak uydurmak için kurdele veya örgü iplerini örüp içlerine renkli tüyler yerleştirebilir ve saçınızla birleştirerek örebilirsiniz. Bu yeni trendi eminiz ki çok seveceksiniz.

Taşlı saç aksesuarları

Taşlı bronşvari tokalar size feminen bir görüntü stilinize de hoş bir hava katacak. Saçtaki bu taşlı takılar özel günlerinizde de kullanabileceğiniz harika bir seçim olacak. Özellikle gelinler kullanacakları taşlı saç aksesuarları ile gece boyunca bir yıldız gibi parlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir