estetikYeni yılda favori estetik uygulamaları arasında örümcek ağı estetiği, burun ve kepçe kulak operasyonları yer alıyor.

Cerrahi uygulamaların olası komplikasyonundan korkanların yardımına 2017’de de ameliyatsız estetik müdahaleler koşuyor. İnsanlar uzun iyileşme dönemlerine artık sıcak bakmıyor. Pratik ve çabuk iyileşme süreci olan, ameliyatsız olarak nitelendirilen kesi yapılmadan uygulanan estetik müdahaleler daha fazla talep görüyor.

Örümcek Ağı Estetiği oldukça popüler

“Geçmiş senelerde olduğu gibi Örümcek Ağı estetiği yine çok fazla talep görüyor. Geliştirdiğim bu tekniğin 2017 yılında çok daha fazla ilgi göreceğini öngörüyorum” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, tekniğin alt yapısını geliştirmek için, teknolojiyi yakından takip ettiklerinin altını çizdi.

Doğal burun ve kepçe kulak estetiği ile hızlı iyileşme süreci

Bireyler 2017 senesinde yine doğallığın peşinde koşuyor. Estetik müdahaleler de bu sebeple en doğal şekliyle hastalara fayda sağlıyor. Basit burun estetiği olarak kliniklerde uygulanan profil açısından estetik bir görüntü elde edilmesini sağlayan bu teknik, cerrahinin risklerini barındırmıyor. İpler vasıtasıyla kepçe kulak formu düzeltilebilen ameliyatsız kepçe kulak estetiğinin de aynı şekilde riskleri çok az. Bireyler yeni yılda yine bedeninde iz bırakmayan, kesi olmayan, iyileşme sürecini derhal atlatıp, sosyal yaşantılarına dönebilecekleri estetik uygulamaları tercih ediyor.

#ameliyatsız #estetik #trendleri #örümcekağıestetik #burun #kepçekulakoperasyonu #BülentCihantimur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir