Soğuk kış aylarının etkisiyle nemsiz kalan ve kuruyan vücudumuzun şimdi doğayla birlikte tazelenmeye ihtiyacı olduğunu bilen AVON, Care, Senses, Naturals olmak üzere üç ürün serisiyle hem cilde hem de saçlara bahar tazeliği getiriyor.

AVON üç ürün serisiyle bahar esintisini vücudunuza taşıyor. En çok da soğuk havanın kuruttuğu, nemsiz bıraktığı, matlaştırdığı cildimizin ve saçlarımızın yeni mevsimle birlikte tazelenmeye ihtiyacı varken AVON’un bu gereksinime yönelik hazırladığı Care, Senses ve Naturals ürünleri kışın zorlu koşullarından çıkan saçlara ve cilde ferahlık sunuyor.

 

AVON Care serisinde, cilt bakım kremlerinden oluşan el, vücut, yüz için geniş bir yelpazede birbirinden farklı içeriklere sahip krem ve losyon çeşitleri sunuyor. Tazelenmiş bir ciltle bahara merhaba demek için AVON, yulaf ve papatya özleri içeren Care’in, Gentle Moisture Family Lotion’ı sunuyor.

 

 

 

AVON Naturals şampuan, doğal özlerle zenginleştirilen içeriği ve çok çeşitli kokulara sahip saç bakım kremi, maskesi ve spreyi ile farklı saç tiplerine ve durumuna uygun ürünler sunuyor.

 

 

 

 

AVON Senses ise duş jelleriyle doğanın farklı yansımalarını ferahlığı ve dokusuyla banyoya taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir