1486453774_avon_mark_kolaj_AVON’dan farklı ve yaratıcı kadınlar için yeni makyaj markası ‘Mark’ 

AVON’un yeni markası Mark, makyajı inovasyon ve sanatla birleştiriyor. Yeni Mark, tüm kadınları kendi şaheserlerini yaratarak girdikleri ortamlarda iz bırakmaya davet ediyor.

Yaşamdan zevk alan, bulundukları ortamda genç ruhları, enerjileri ile dikkat çeken kadınlara hitap eden Mark, maskara, göz kalemi, eyeliner, far, pudra, allık, ruj, fondöten, kapatıcı, CC krem, makyaj sabitleyici, tırnak cilası çeşitlerinden ve makyaj aksesuarlarından oluşan zengin ürün yelpazesiyle görünümüne sanatsal bir dokunuş yapmak isteyen kadınlar için kapsamlı çözümler sunuyor.

Bu yüzden Mark, makyaj çantasını bir resim paletine, yüzü ise bir sanat eserinin hayata geçirilebileceği boş bir tuvale dönüştüren bir yaklaşımla geliştirildi. Güzel bir görünümün değerini bilenlerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri barındıran Mark, Avon’un son 2 yıldaki yoğun araştırma ve inovasyon yatırımlarının sonucunda ortaya çıktı.

1486453790_mark_goz_fari_1_Esra Pencereci: “Mark, sanatın gücünü kadınlarla buluşturuyor”

Mark’ın lansmanında konuşan AVON Tüketici Pazarlama Müdürü Esra Pencereci, “Güzellik ve bakım tüm kadınlar için önemli ancak ihtiyaçlarımız, beklentilerimiz, zevklerimiz çok farklı. 100’den fazla ülkede kadınlara iyimserlik, güzellik, yenilik vadeden bir marka olarak, farklı kesimlere hitap eden alt markalar geliştiriyoruz. Mark, özellikle renk tutkunlarına, yeniliklere açık, bağımsız ve kendini ifade etmeyi seven kadınlara hitap edecek yepyeni bir makyaj markası. Çıkış noktasında sanat ve makyaj arasındaki benzerliğin altını çizme ihtiyacı yatıyor. Kendini ifade etmek ve yaratıcılığını ortaya koymak isteyen ressamın en önemli aracı boş bir tuvaldir. Biz kadınlar da makyaj yapmak üzere ayna karşısına oturduğumuz her anda, çok etkili ve yaratıcı bir araca sahip oluyoruz. Elimizde doğru malzemeler olduğunda ve makyajın bu gücünü hatırladığımız her anda bizler de böyle yaratıcı bir yolculuğa çıkıyoruz. Mark, tam da bu bakış açısıyla geliştirildi: Sanatın gücünü ürünlerimizi kullanan kadınlarla buluşturarak bulundukları her alanda kendi izlerini bırakmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

#avon #mark #maskara #gözkalemi #eyeliner #far #pudra #allık #ruj #fondöten #kapatıcı #CCkrem #makyajsabitleyici #tırnakcilası #EsraPencereci

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir