Güzelliğine ve bakımına önem veren kadınlar, Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi tarafından Feriye Palace’de düzenlenecek olan ‘Beauty Day’ etkinliği ile bir araya geliyor.

Yoğun iş temposunun içerisinde ev ve iş kadınlarının kendilerine zaman ayıramadığı bir gerçek. İşte bu gerçeklikten yola çıkan Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi, ‘Beauty Day’ ile kadınları çok güzel ve özel bir etkinlikle bir araya getiriyor.

Feriye Palace’de düzenlenecek etkinlik, yoğunluktan kendine zaman ayıramayan ya da aradığı birçok ürünü bir arada görüp, deneyimleme fırsatı bulamayan kadınları bir araya getirecek. 2018 ilkbahar/yaz sezonuna özel güzellik, bakım ve makyaj trendlerini yakından tanıma fırsatı da sunacak olan ‘Beauty Day’ etkinliği 16-17 Mart tarihleri arasında kadınları ağırlayacak.

Sürpriz hediyeler, özel ikramlar, ücretsiz giriş

Etkinliğe katılanlar ünlü markaların ürünlerine özel avantajlarından yararlanma şansına sahip olabilecekler. Ayrıca davetliler, etkinlik boyunca alanında başarılı uzmanlar tarafından cilt, saç ve vücut analizleri konusunda detaylı bilgiler alacaklar. İki gün sürecek olan etkinlikte, davetliler güzellik ve bakım dünyasının son moda trendlerini incelerken farklı içerikler ile hazırlanan workshoplara katılarak yenilenmeyi deneyimleyecekler.

Ayrıca etkinlik boyunca özel ikramlar ve sürpriz hediyeler ile keyifli zaman geçirecek ziyaretçilerden, Mart ayı içerisinde kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak giriş ücreti alınmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir