Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, şıklığından ödün vermeyenlerin modern ayakkabı markası olmaya devam ediyor. Butigo, 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı ve günün her saatine uyum sağlayan modelleri ile şıklığı elden bırakmıyor.

 

Kadınların en şık aksesuarı olan ayakkabılar, Butigo’nun yeni sezon koleksiyonunda yer alan modelleriyle bahar mevsimini rengârenk karşılamak isteyen kadınların dikkatini çekiyor.

Baharın canlılığını, yazın sıcak enerjisiyle buluşturan yepyeni bir koleksiyonla kadınların karşısına çıkan marka, sezon trendlerini yansıtan modellerini kadınlara ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Butigo’nun 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na damga vuran hologram detaylı kalın tabanlı sneaker’lar adeta modanın zirvesinde! Genel giyim alışkanlıklarına farklı bir boyut getiren kalın taban sneaker’lar, günlük kombinlere Butigo farkıyla hareket katıyor. Nakış işlemeler, simli bağcıklar, metal rengi topuklar, yılan deseni, metal troklar gibi detayların yanında ışıltıların hâkimiyetindeki onlarca model, her güne yeni bir ayakkabı alternatifi sunuyor. Hem gündüz hem de gece için şık alternatifler sunan marka, tasarımlarında kadınların farklı tarz ve kombinler de kullanabileceği ayakkabı çeşitliliğini ön planda tutuyor. Stiletto ve farklı formlardaki topuklu ayakkabılar iş yerinde ya da özel davetlerde tarz sahibi kadınların tercihi oluyor. Soft ve canlı renklerin yer aldığı koleksiyon, birçok farklı tarzı bir araya getiren yüzlerce modeliyle şehirli kadının modern tarzına hitap ediyor.

Butigo’nun 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yer alan modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir; www.butigo.com.tr veya www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir