1444725581_CARITA_PARIS1945 yılında iki kız kardeş tarafından kurulan ve kusursuz protokolleriyle kişiye özel cilt bakımında güzel sonuçlar sunan Carita,2015 yılında L’Oréal Profesyonel Ürünler Bölümü bünyesine katıldı.

Kanıtlanmış teknikleri ile ciltte dolgun, sıkı, canlı bir görünüm sağlayan ürünleri kusursuzca birleştiren Carita oldukça etkin sonuçlar sunuyor.

Ultrason, LED, mikro akımı buluşturan Cinetic Lift Expert bakım cihazı ile ileri teknoloji  formüllerle geliştirilen ürünler uzun süreli etki yaratıyor. Hazırlık, harekete geçme, ortaya çıkarma ve güzelleştirme olarak 4 aşamadan oluşan bakımlar güzelliğin ortaya çıkmasında benzersiz bir etki sağlıyor.

 

Cildin yapısını dikkatle inceleyerek potansiyel geleceğini hayal eden Carita, cildin parlak bir görünüm kazanmasını ve gerçek yapısını bulmasını sağlıyor. Güzellik bakımlarının düzenli uygulanmasıyla, kişinin göz ve cilt yapısı gerçek haline bürünüyor.

RUH İKİZİ İKİ KIZ KARDEŞruhıkızı

Biri sarışın diğeri esmer, kişilikleriyle birbirini tamamlayan ama fiziksel olarak tamamen farklı iki kadın. 1944’de Paris’e taşındılar. Paris onlar için özgürlüğün başkenti oldu. Yeni hayatlarındaki değişimlere uyum sağlayarak taviz vermeden her türlü riski aldılar. Bir bakışla tanınan Carita etkisinin altında bu maceranın başarısı yatar.

 

Carita kardeşler o zamanların güçlü ve öncü kadınlarının izinden gittiler. Bu kadınlar oy kullanmaya hak kazanmış ve erkek egemenliğindeki kuaför mesleğinde kadınların da yeri olduğunu gösteren kadınlardı. İki kız kardeş rol modellerini çoktan bulmuştu.

Bundan sonra özgür Carita ruhu her saçta, stilde ve güzellikle ilgili her şeyde kendini gösterdi.

Kask biçimindeki ağır saç modelleri yerine soğuk formlarla hafifletilmiş, yeni stiller ve kıvrımlar yarattılar. Françoise Dorleac, Catherine Deneuve, Françoise Hardy, Marianne Faithfull: 1960’ların ikonları haline gelmiş tüm bu isimlerde CARITA kardeşlerin etkisi vardır. Jean Seberg tüm alışagelmiş stillerin üstünü çizerek, unutulmaz ve hassas formları A Bout de Souffle’de bize gösterdi. Anlaşıldığı gibi erkekler de o büyülü kapıdan içeri girdiler, “The Young Lions”daki Brando’nun saçları gibi.

 

Carita kardeşler Fransa’nın ünlü televizyon şovu Dim Dam Dom’da saçla ilgili bilinen ne varsa hepsini unutturdular. Fotoğrafçı David Bailey, Harry Meerson, eğlenceli hikayeleri ile Sarah Moon CARITA kardeşlere katılarak yepyeni bir stil yarattılar. Ayrıca aynı ekip, Çinli pedikür uzmanı Kao ile SPA konseptinin temellerini attı.

PROFESYONEL GÜZELLİK: GELECEK TRENDLERİ ÖNCEDEN BİLİR

 

Lüks zamana karşı direnmeli mi? Carita kardeşlerin güzellik ile ilgili uzmanlıkları, olağanüstü makas izleri ve fırça darbeleri yükselen starlardan Jean Marc Maniatis ve Terry de Gunzburg’la devam ediyor. Onları zafere ulaştıran diğer bir basamak da Laura Mercier’dan François Nars’a, Thibaut Vabre’den Stephane Marais’ye, güzellik okulunun hayata geçmesinde etkili olan tüm bu isimlerle birlikte çalışmak.

 

“Bizler değişimin girişimcileriyiz” ve “kadınlardaki en derin şey kendi güzellikleri” CARITA kardeşlerin güzellik literatürüne geçmiş sözleridir. Aslında güzellik bakımı feminist bir ahlaka sahiptir; istediklerinin peşinden sonuna dek giden karakterli kadınlar.

 

Kozmetik serilerinin gücü ve yüksek teknolojiye sahip ilk güzellik makineleri de onların güzelliğe olan köklü arzularının birer savunucusudur.

 

Renovateur ya da Fluide 14 bu yenilikçi ruhun birer sonucudur. O zamandan beri bakım, güzelliğin değişmez kaderi ile birlikte çok daha sürprizli bir yapıya büründü.

 

VİZYON SAHİBİ BİR RUH: MAISON CARITA

Efsanevi bir konumu nasıl tanımlarsınız? Tabii ki öncelikle bir adrese ihtiyacınız olur. Ruhun kristallere bölündüğü yer. Rue du Faubourg St Honoré, gerçek heyecanlarla yaratıcıların Fransız stili ve lüksünün hayalini kurduğu adres. Art arda 3 numara. CARITA kardeşlerin ilk 83 sonra 5 ve en sonunda 11 numaraya taşındıkları adresler. Maria’nın büyülü şansı, 22’nin yarısı. 11 rue du Faubourg Saint Honoré.

durmadanılerleyenO büyülü stilin günümüzdeki şekli. Oldukça basit bir biçimde markanın temellerini birleştiren, güçlü bir sadeliğin hakim olduğu, tarihi  bir binanın kapısı. İşte, CARITA’nın logosu. Dünyaya açılan yeni kapılarla her yerde etkili bir marka.

Durmadan ilerleyen…

İçinde yaşadığımız evrenin hızına yetişmek için sürekli yeni şeyler yaratmaya devam ederiz. Bu devam eden süreçte kadınların güzellik kimliklerini ortaya çıkarmamızda büyük rol oynayan özel bakım metotlarına sonsuz teşekkürler.

 

 

HAYALDEN GERÇEĞE: GELİŞEN GÜZELLİK

CARITA KARDEŞLERİN MİRASI: HER ŞEY KADINLARIN HİZMETİNE VE EŞSİZ GÜZELLİKLERİNE GÖRE TASARLANIR.

YENİ AKIM: KİŞİSEL BAKIM

CARITA kardeşlerin bir hayali vardı: Her kadının evinde hayallerini gerçek kılacak bir mekan oluşturmak.

En iyi profesyonel bakımlar, evde yapılan kişiye özel bakımlardır. Risksiz ve olağanüstü.  Uzmanlar tarafından bilgilendirilen ve yönlendirilen kadınlar, olağanüstü teknik sofistike bir  Maison Carita deneyimi yaşıyorlar.

 

BAŞARI:  GÜZELLİĞİN DERİNLİĞİ

Hazırlık, harekete geçirme, ortaya çıkarma, güzelleştirme: Carita’nın dört aşaması da devamlılık, güven ve ölçüm üçlemesi tarafından desteklenir. Carita kozmetik arzuların tam listesini yaptığından beri etkilerini de doğru şekilde ölçmeyi ihmal etmiyor. Bu Fransız dokunuşu anında ve uzun süreli etkisiyle güzelliğin gelişmesi için gerçek bir etki sağlar. Yüksek teknolojiye sahip, etkisi kanıtlanmış teknikler (ultrason, mikro akım ve LED teknolojisi) kendini markaya adamış uzmanları destekler, olağanüstü bakımlar güzel sonuçlar elde eder.

 

CİLDİN YAPISINA ADANMIŞ FORMÜLLER  

Carita değerlerinin kalbindeki bilimsel maceralar, iki kız kardeşin avangard kişiliğinden doğar. Muhteşem hale getirilmiş güzellik cildin yapısını dikkatle inceleyerek potansiyel geleceğini hayal eder. Kadınlar gerçekleşen bu güzellik devrimine inanmaları için her türlü koşula sahipler. Güzellik bakımları geliştikçe göz ve cilt yapıları gerçek haline bürünür, bu da cildin parlak bir görünüm kazanmasını ve gerçek yapısını bulmasını sağlar.

 

FLUIDE DE BEAUTE 14  HUILE DE BEAUTE 1444725581_CARITA_PARIS

Muhteşem etkiyle ilk 60 sene önce tanıştık ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi kalmadı. 1956’da daha önce yaşanmamış bir olay yaşandı. Dünya çapında bir bakım yağı ilk kez manşetlere çıktı.

Başlangıç: Her şey Carita kardeşlerin hayallerini uzmanlığa dönüştürmesiyle başladı.

Adı: Tabii ki de Fluide de Beaute. Faubourg St Honore’daki güzellik okullarının bulunduğu adrese bir gönderme.

 

İçeriği: Mısır ve fındık yağları, A, E ve F vitaminlerinin türevleri ile zenginleştirilmiş formül.

Koku: Duyguları harekete geçiren tazelikle mis bir koku oluşturan limon ve mine çiçeğinin karışımı. Limondan gelen canlılık ve mine çiçeğinden gelen mayhoş bir hassaslık.

 

KULLANIM YÖNTEMİ

İSTENİLDİĞİ ŞEKİLDE: Bu muhteşem doku bakım dünyası için öncü özellikler taşır. Nemlendirici ve besleyici formül, saçlarda parlaklık, yüzde dikkatli bir koruma ve vücutta ince bir saten doku oluşturur. Baştan aşağı muhteşem bir bakım yaratır.

FARK YARATAN ÖZELLİK: Birden çok duyguya hitap eden bir rüya. Keyif performansla birleştiğinde sonsuza kadar eşsiz bir haz sağlayan bakım sembolik hale gelir.

PERFORMANS: Zamanla gelişen yenilikçi teknoloji sonunda efsaneye dönüşür.

 

Fiyat: 180 TL

 

Eşsiz Carita profesyonel cilt bakım deneyimi yaşamak, olağanüstü Carita formülleriyle tanışmak için  yetkili Carita noktalarından randevu alabilirsiniz.

2 thoughts on “Carıta Parıs”

 1. Merhaba

  carita cilt bakimi acaba Istanbul’un neresinde yapiliyor? Fiyati nedir acaba?

  Saygilarimla

  Hülya Durmaz.

 2. Merhabalar,
  Ben aşağıda belirtmiş olduğum ürünü almak istiyorum. Satış yerleri neresidir?
  Carita Haute Beaute Teint Soin Sublimateur Eclat Jeunesse 03 Beige Rose

  İyi Çalışmalar
  Servil Bostancı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir