Annenize Caudalie’nin eşsiz notalara sahip parfümlerinden birini hediye etmeye ne dersiniz?

Üzüm çiçeği, sedir ve mandalina-greyfurt notaları içeren Fleur De Vigne ile beyaz misk, iris ve portakal çiçeği esintilerinin birbirine karıştığı Eau Des Vigne’den birisi tam da anneniz için… Anneniz kadar özel…

Caudalie romantik, büyüleyici ve duygusal parfüm koleksiyonuyla annenizi şımartmanızı sağlıyor. Çiçeğin, meyvenin ve eşsiz bitkilerin karışımından oluşan bu iki özel parfüm kokularıyla tüm duyuları harekete geçiriyor.

Annenize, bu eşsiz kokulardan birini hediye edebilirsiniz

Fleur De Vigne 

Anne Filipo imzası taşıyan Bordeaux bölgesinde Haziran ayının sonunda açan üzüm çiçeklerinin kokusuna rastlayabilirsiniz. Bu üzüm çiçekleri açtıkları tarihten 100 gün sonraki hasat zamanını müjdeler. Parfümde üzüm çiçeği ve sedir notalarının yanı sıra bir tutam da pembe biber ve canlandırıcı karpuz notaları bulunuyor.

 Eau Des Vignes

Eau Des Vignes, notalarında kadınlığı ön plana çıkaran portakal çiçeği, yoğunluk için limon ve tatlılık için bergamot barındırıyor. Keyif veren, arzuları harekete geçiren, kıvılcım saçan kokular ve sonrasında ise hafif baharat kokularıyla zenginleştirilmiş, aromatik ve yumuşak bir geçiş. Süsenin zarafeti, adaçayının (amber ve ot kokularıyla) insanı harekete geçiren kokusu ve hepsini tamamlayan güçlü pembe biber ile kadın ruhunu okşayan eşsiz bir dokunuşla hayatımıza giriyor.

Anneniz, zarafetine yakışan bu kokularla sevginizi hep teninde hissetsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir