Bioderma’dan hassas bölgelere ve eklem bölgelerine özel çözüm sunan aydınlatıcı ve cilt kararmalarına karşı etkili: Pigmentbio Sensitive Areas!

Hassas, özel bölgelerde ve eklem bölgelerinde görülen kararmaların azaltılmasına ve cildi aydınlatarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı nemlendirici ve yatıştırıcı etkili bakım kremi Pigmentbio Sensitive Areas Cream, kendi kategorisinde bir ilke imza atıyor!

Pigmentbio Sensitive Areas, diz, dirsek, koltuk altı, uyluk ve kasık gibi eklem bölgelerindeki ve diğer hassas bölgelerdeki kararmayı azaltmaya ve cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Ciltte hassasiyet nedeniyle oluşan kızarıklık görünümünün azalmasına destek olur. Etkin formülü sayesinde cildi yatıştırır, nemlendirir ve cildin doğal ışıltısını geri kazandırabilmek için lekelerin oluşumuna karşı etki gösterir.

Yapışkan ve yağlı olmayan zengin bir dokuya sahiptir. Çok iyi bir cilt toleransına sahiptir.

Kullanım Şekli:
Etkilenen hassas bölgeyi Pigmentbio Foaming Cream ile temizledikten sonra günde 1 ya da 2 kez uygulayın. Hassasiyet kaynaklı kızarıklık görünümünü ve cilt tonundaki eşitsizliği önleyebilmek için ağda veya tıraş uygulamalarından hemen sonra kullanılabilir. Sadece vücut kullanımına uygundur. Sadece yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Pigmentbio Sensitive Areas Cream 75 ml Fiyat: 149,50 TL

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir