Anneler Günü yaklaşırken bir hediye alternatifi de dikişin ustası SINGER’den geldi. Anneleri teknoloji ve konforla tanıştırmaya hazırlanan Singer Featherweight C240 dikiş makinesi hafif olması, boyutları ve taşınabilir özelliği ile annelerin gönlünü fethetmeye geliyor.

Mükemmel sonuçlu dikişler için geliştirilen benzersiz Singer Entegre Eşit Besleme Sistemi sayesinde de kalın kumaşlardan ince kumaşlara kadar her tür kumaş için hassas dikiş olanağı sağlıyor. Bu sistem, kumaş katlarının kaymasını önleyerek, kumaş beslemesini üstten ve alttan mükemmel şekilde eşitliyor. Üstten çıkartılabilir masura özelliği sayesinde, iplik beslemesi kolay görünebilir masura kapağıyla kolayca takip edilebiliyor.

Singer ile annelerin işi çok daha kolay…

Ürün, 70 dâhili dikişle temel, esnek, dekoratif, aplike ve kapitone dikişler arasından seçim yapabilme özgürlüğü tanırken başlat / durdur tuşlu hız kontrolü de makinenin maksimum dikiş hızını istediğiniz şekilde ayarlayabilmeye yardımcı oluyor. Ayrıca gölgeli alanları ortadan kaldıran ve dikiş alanınızı net bir şekilde görebilmenizi sağlayan Staybright LED lambalar ile kolay dikiş imkânı sağlıyor.

Dikiş dikmek artık çok daha keyifli…

Ürünün sağlam metal gövdesi ve paslanmaz çelik taban plakası ile uzun kullanım ömrü ve dayanıklılık garantisi veriyor. Alt besleme – kapitone, düğme dikişi ve daha birçok dikiş için serbest hareketli dikiş özelliğine sahip olan ürün, kadınlara dikişte yardımcı olacak iğne paketi, masuralar, makara başlıkları, yedek makara pimi, makara pimi keçesi ve sert koruyucu kapak gibi aksesuarlarla birlikte satışa sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir