shutterstock_137426438Eylül yeni başlangıçları temsil eder. Siz de güneşten yıpranmış saçlarınızı kestirerek hem yeni bir görünüme kavuşun hem de kırık saç uçlarınızdan bir anda kurtulun. Kendinizi tazelenemiş, yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Çene hizasında ya da çenenin biraz aşağısında biten kısa, küt saçlar, hemen hemen her yüz şekline yakışıyor. Yüz şeklinize uyum sağlayacağını düşünüyorsanız, kahkül de bırakabilirsiniz. Bu saçı ister düz, ister dalgalı kullanın. Çene ve omuz arasında biten kısa saçlarla hacimli modeller de kullanabilirsiniz. Saçınızın kesimine karar vermek için uzman kuaförlere danışın.

UZUN VE DOLGUN!8a

Uzun ve dolgun kirpikler bakışlarınıza derin ve etkileyici bir anlam katar! Eğer sizin kirpikleriniz seyrek ve kısaysa, onları beslemeniz ve daha kalın görünmelerini sağlayın. Physician’s Formula Eye Booster Kirpik Ekleyici Kit (89 TL) (8) maskara bazı ve dramatik etki yaratan bir maskaradan oluşuyor. İki set olarak satılan bu ürünlerden baz maskara, kirpiklerde bir tabaka oluşturuyor ve üzerine sürülen etkili maskara, kirpiklere daha kalın tutunarak daha kalın, uzun, etkili görünen kirpiklere kavuşmanıza yardımcı oluyor. Sürekli kullanıldığında kirpikleri uzatıp besliyor.  

9KIZIL BOMBA…

Son zamanlarda Drew Barrymore, Scarlett Johansson gibi sarışın yıldızların da kızıl saç rengiyle flörtleştiğini gördük. Nicole Kidman, Meryem Uzerli gibi ünlülerse kızıl olarak tanıdığımız ve sevdiğimiz ünlüler. Kızıl rengin her cilt rengine sıcaklık kattığını kabul etmemiz gerekir. Saçınıza uzman eli değmesini istiyorsanız, güvendiğiniz bir kuaför salonunun yolunu tutun. Daha ekonomik bir çözüm için evde uygulanan krem ya da köpük boyalardan faydalanın. Açık tenliler bakır, buğday ve esmer tenliler ise kızıl kahve tonlarını denemeli. Kızılın en yoğun tonlarını kadınlarla buluşturan Wella Koleston Forever Red (16,49 TL) (9) serisindeki Yoğun Bakır Kızıl, Koyu Ateşli Kızıl, Egzotik Kızıl, Koyu Sarı Bakır ve Vişne Kızılı arasından ten ve göz renginize en uyumlu olacak tonu seçerek harika bir değişime imza atabilirsiniz.

CİLDE YAĞ BAKIMI…10

Cildiniz kuruyunca nemlendirmenin tek yolu ağır kremler uygulamak değildir. Yüze uygulanan yağlar cilt tarafından kolayca emildiği için makyaj yapmadan dakikalarca beklemek zorunda kalmazsınız. Nemlendirici yağ asitleri içeren yüz bakım yağları ciltte ağır bir his bırakmaz. Darphin Organic Tangerine Aromatic Care (181 TL) (10) içeriğindeki mandalina, portakal, havuç, şeftali, jojoba yağları, C ve E Vitaminleri ile cildi besliyor, elastikiyetini güçlendiriyor. Cilde ışıltı, canlılık ve yumuşaklık veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir