Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği cildi berraklaştırmaya ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı leke karşıtı gece kremi Dermaceutic Light Ceutic, cilt rengi ve görünümü konusunda yardımcı olurken cildin ışıltısını geri kazandırıyor.

Cansız ve mat görünümlü ciltlerde görülen hiperpigmentasyon çözümü için tercih edilen Dermaceutic Light Ceutic, yenilenmeyi harekete geçirerek ciltte renk değişikliğine sebep olan tiyosinazı önlüyor. İçerdiği C vitamini ile kolajen liflerini serbest radikallere karşı korumasını destekliyor. Gece bakım yaparken sağladığı nem ile cildin nem bariyerini desteklerken aynı zamanda koyu renk lekelerin de azalmasına yardımcı oluyor.

Dermaceutic Light Ceutic, içeriğinde yer alan glikolik asit, fitik asit ve C vitamini sayesinde ciltte hafif bir eksfoliasyon oluşturuyor ve pigment lekelerine neden olan melanin üretiminin kontrolü destekliyor. Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Light Ceutic, geceleri yüz, boyun ve dekolteye uygulanıyor.

Türkiye’de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Dermaceutic Light Ceutic doktor kliniklerinde satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir