1481201475_Dove_AHS_Regenerate_Nourishment___SeriDove yeni saç bakım serisi Advanced Hair Series Regenerate Nourishment ile zamanı geri alıyor

Sarı, kızıl, çikolata gibi farklı renk denemelerinden, kıvırcık, bukleli ya da dümdüz bir görünüm elde etmeye kadar kadınlar hemen her gün saçları ile uğraş halinde. Saçlarla oynamak elbette zevkli ama bu şekillendirme ve boyama işlemleri “yıpranmış saç” sorununu da beraberinde getiriyor. Red Algae (Kırmızı yosun) bileşenleri ve Keratin Nutri Kompleks ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Serisi, yıpranmış saçları ilk yıkamadan itibaren eski sağlıklı görünümüne geri döndürüyor. Böylece Dove’un bu yeni saç serisi, zamanı sadece geri almakla kalmıyor kadınlara saçlarıyla diledikleri kadar oynama özgürlüğü de sunuyor.

Okyanus kıyılarından saçlara uzanan yeni formül

Dove Advanced Hair Series’in geçtiğimiz günlerde raflarda yerini alan Regenerate Nourishment ürünlerinin tasarımına da rengini veren kırmızı yosun, kayalıklı okyanus kıyılarında milyonlarca yıldır yaşamına devam ediyor. Su çekilmeleri ve büyük sıcaklık değişikliklerinin yaşandığı pek çok çevresel faktöre rağmen canlı kalabilen bu kırmızı yosun türü, hücrelerinde barındırdığı zengin polisakkaritin ve nem tutma özelliği sayesinde protein yapısını daima güçlü tutabilme yeteneği ile biliniyor. İçerdiği bu mucizevi kırmızı yosun bileşenleri ve Keratin Nutri Kompleks ile Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Serisi, saç telinin yapısını tazeliyor, saç tellerinin içine nüfuz ederek saçları hem içeriden hem dışarıdan besleyerek güçlendiriyor. Kısacası, sadece onarmakla kalmıyor, saçları sanki hiç yıpranmamış gibi doğal bir görünüme kavuştuyor.

#Dove #AdvancedHairSeriesRegenerateNourishmen #doveyeniürün #şampuan #saçbakımı #keratinbakımı #özelformül

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir