Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren, yüksek kalite standartlarına sahip Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü Shape Club, “New Shape, New Tech” mottosu ile dijital dünyaya geçiş yapıyor. Shape Club, daha keyifli ve verimli spor yapabileceğiniz profesyonel ekibi, zengin programı, 3.500 metrekarelik çalışma alanı ve ekipmanlarıyla birlikte teknolojik yeni dönemine başlıyor. 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren Shape Club, dijitalleşerek en son teknoloji spor ekipmanları ile alanında fark yaratıyor. Sakatlanma risklerini minimuma indiren ve kişiselleştirme özelliğine sahip ekipmanlar, spor yapan her bir bireyin zevklerine, kondisyonuna ve sağlığına özel hale getirilebiliyor. Böylece Shape Club’ta spor yaparken aynı zamanda favori şarkınızı dinleyebiliyor, beğendiğiniz dizinizi izleyebiliyor, ruh halinize uygun parkurda yürüyebiliyor, dünyanın herhangi birinde bulunan biriyle sohbet edebiliyor ve daha pek çok keyifli aktiviteye aynı anda imza atabiliyorsunuz.

Netflix, Spotify, YouTube ve Daha Fazlası!

Dev kullanım alanında spor programlarına ve farklı performans seviyelerine göre düzenlenen Shape Club, Life Fitness Integrity Serisi Koşu Bantları ile dijitalleşerek yeni dönemine başlıyor.

1080p HD dokunmatik geniş ekrana sahip alanında tek olan Life Fitness Discover SE3HD konsollar her kullanıcıya ayrı odaklı içerik sunarak kişiselleştiriliyor.Günlük hayatta kullanılan pek çok uygulama, üyelerin konsolları kullanmaya devam etmesini sağlamak için ekranlara entegre ediliyor. Böylece kardiyonuzu yaparken Spotify’de hit parçanızı dinleyebilir, Netflix’te sevdiğiniz bir diziyi, YouTube’da komik bir videoyu ya da TV’de haberleri kaçırmadan izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Lifescape etkileşimli parkurlarla canlı manzara deneyimi ile birlikte arazi şartlarına bağlı eğim veya direnç değişiklikleriyle maksimum gerçeklik hissi yaşayabilirsiniz. Spor yaparken benzer konsolu kullanan dünyanın herhangi bir yerindeki başka bir sporcuyla iletişim kurarak Shape Club’taki antrenmanlarınızı daha eğlenceli hale getirebilir ve motivasyonlarınızı artırabilirsiniz.

Sağlığınızı da düşünen Shape Club, koşu bantlarının sahip olduğu patentli Lifespring amortisörleri ile oluşturulan sistemi sayesinde diz ve eklemlere binen baskıları normal yüzeylere oranla %30 oranında azaltarak, sakatlanma risklerini minimuma indiriyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren dijitalleşerek çağı yakalayan, sağlıklı yaşam ve spor kulübü Shape Club; nezih ve profesyonel bir ortamda spor yaparak hem fit kalmanın hem de eğlencenin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir