5 kıtada 36 ülkede yarattığı organik güzellik ürünlerini alıcısıyla buluşturan The Organic Pharmacy’e bir ödül de Pure Beauty Global Awards’dan geldi!  Organik çiftliklerden aldığı ürünleri işleyerek en doğal özleri serumlara dönüştüren The Organic Pharmacy, Hyaluronic Acid Serum ile ödüle layık görüldü.

Kurulduğu 2002 yılından bu yana Beyonce, Kim Kardashian, Madonna, Jessica Alba, Victoria Beckham, Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow gibi dünya starlarının tercihi olan marka güzelliğin sırrının doğadan geçtiğine inanıyor.

Bu yıl Türkiye’deki 5.yılını kutlayan The Organic Pharmacy gençlik ve güzelliğin önemli yapı taşlarından olan yeni cilt bakım serumu Hyaluronic Acid Serum ile sunduğu mucizevi çözümün karşılığını dünyanın en prestijli güzellik otoritelerinden biri olan Pure Beauty Global Awards tarafından ödülle dönerek aldı.

Dubai’de gerçekleşen ödül gecesinde, Pure Beauty editör ekibi tarafından seçilen Saf Güzellik ödülleri sahiplerini buldu.Katılan markalar en iyi yeni cilt bakımı, en iyi yeni yüz bakımı, en iyi yeni doğal ürün ve en iyi yeni saç ürünü gibi birçok kategoride birbiriyle yarıştı. En iyi yeni cilt bakım ürünü kategorisinde ödüle layık görülen marka ise, zamanın en doğal güzellik atılımlarını gerçekleştiren ve gücünü doğanın tutkusundan alan Hyaluronic Acid Serum ile The Organic Pharmacy oldu.

Hyaluronic Acid Serum:

Tüm cilt tipleri, özellikle susuz, elastikiyet kaybı yaşayan ciltler için cilde nem ve dolgunluk sağlar. İnce çizgileri hedefleyerek sıkılık ve esneklik için kolajen üretimini maksimum seviyeye çıkarır. Cildi düzenleyerek, nem dengesini korur ve cildi doğal hacmine kavuşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir