Kısalt, şekil ver, tıraş et! Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinasının mucidi Remington’dan hibrit teknolojisine sahip sakal kesme makinesi.

Her uzunlukta sakalı kısaltmak, kesmek ve şekil vermek için tasarlanan Durablade Pro’nun değiştirmeye hiçbir zaman ihtiyaç duymayacağınız bıçakları ve yeni detay kesicisi ile sakallarınıza hükmetmek artık çok kolay.

Remington, yeni tıraş makinası modeli Durablade Pro ile dayanıklılık ve çok yönlülüğü, sınırsız kontrol ile bir araya getiriyor. Uzun ömürlü bıçaklarını asla değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade Pro ile artık sakallarınıza verebileceğiniz şekiller hayal gücünüzün ötesine geçiyor.

Lityum batarya, su geçirmeyen ve kaymaya karşı korumalı tutuş özelliğine sahip olan Durablade Pro, ıslak, kuru veya köpüklü kullanımıyla tam 60 dakika boyunca kesintisiz bir tıraş keyfi sunuyor.

Kişisel bakım rutininizin vazgeçilmezi olmaya hazırlanan Durablade Pro, ergonomik tasarımı sayesinde tıraş olurken tam kontrol sağlayarak 0.2 mm’ye kadar kısalıkta tıraş olmanızı sağlıyor. %100 su geçirmez yapısı, 1,2,4 ve 6mm’lik kesme tarak seçenekleri, kablosuz tasarımı, LED şarj göstergesi, yüksek performansı ve çok yönlülüğü ile eşsiz bir traş deneyimi sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir