interSporseverlerin buluşma adresi Intersport, Polar ve Suunto saatleri egzersiz tutkunlarının beğenisine sunuyor. Farklı tasarımları, canlı renkleri ve farklı ihtiyaçlara yönelik özellikleriyle dikkat çeken saatler, spor yaparken geçirdiğiniz saatleri daha verimli ve keyifli bir hale getiriyor.

Polar saat ailesinin en güçlü üyesi 30 m’ye kadar su geçirmeyen Polar V800, her egzersiz seansınızı ve 7/24 günlük etkinliklerinizi ölçüyor. Telefonunuza yükleyeceğiniz ücretsiz Polar Flow uygulaması ve hizmeti ile egzersizinizi planlamanızı ve analiz etmenizi sağlıyor. Ayrıca Polar bluetoothR Smart koşu ve bisiklet sensörleriyle de uyumlu. Dâhili GPS ile hızı, mesafeyi ve rotayı takip etmeyi sağlıyor. Egzersizinizden en iyi şekilde yararlanmak için özelleştirilebilir spor profilleri sunuyor. Rahat, çift modlu (H2) bir verici ile sudayken bile kalp atış hızınızı bildiriyor.

Suunto Ambit 2 Black, kâşifler ve sporcular için dâhili GPS, bisikletçiler, yüzücüler ve atletler için navigasyon gibi ayrıntıların yanı sıra kullanıcısına nabız hızı, adım/kulaç/pedal hız ve sayısı, irtifa, hava koşulları verileri sağlıyor. Cam elyaf takviyeli sağlam kasa ve çizilmez mineral cama sahip Ambit 2 Black, Suunto Apps ile yeni fonksiyonlar ekleyebilir ve kullanıma göre 16 ile 50 saat arasında değişen pil ömrü ile maceralarınızda size eşlik etmeye hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir