Eşsiz meyve ve egzotik çiçek kokulu Saloon Duş Jelleriyle tazelenmeye hazır olun! Banyo ritüellerinizi özel formülü ve kokuları sayesinde keyfe dönüştüren Duş Jeli Serisi gün boyu kendinizi pozitif hissetmenize yardımcı oluyor.

Sıvı sabun sektörünün güçlü markası Saloon’un Duş Jeli Serisi içerdiği doğal aktif bileşenler sayesinde cildinizi yıpratıcı etkilerden korurken cildinizi nemlendirerek, canlandırıyor.

Cilde yumuşaklık veren özel formülüyle gününüze ferahlık ve tazelik katan Saloon Duş Jelleri, şişe formuyla da banyoda kullanımı kolaylaştırıyor. Orkide & Ahududu, Vanilya Keyfi, Egzotik Çiçekler ve Beyaz Sabun Kokulu olmak üzere birbirinden faklı ve neşeli Saloon Duş Jellerinden birini seçerek hem tazelenip yenilenin, hem de doğallığın keyfini çıkarın.

Biri mutlaka sizin için…

Saloon Orkide & Ahududu Duş Jeli: Beyaz orkide ve ahududunun mis kokusu size terapi gibi gelecek.

Saloon Vanilya Keyfi Duş Jeli: Vanilyanın etkileyici gücüyle cildinizde hoş bir koku bırakırken, banyonuzu keyfe dönüştürüyor

Saloon Egzotik Çiçekler Duş Jeli: Çiçeklerin canlandırıcı ve enerji verici kokusu gün boyu kendinizi pozitif hissetmenize ve enerjinizin artmasına yardımcı oluyor.

Saloon Beyaz Sabun Kokulu Duş Jeli: Beyaz sabunun ferah kokusu ile duş sonrası kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir