Uluslararası en popüler güzellik trendleri süper Ron Robinson Store’da göz kamaştırdı

Kuzey Amerika’nın en kapsamlı, ödül kazanan ve tek B2B sektörel olayı Cosmoprof Kuzey Amerika (CPNA), tüm dünyayı etkisi altına alan 19 Şubat ‘ta Santa Monica, Kaliforniya’da en son güzellik trendlerine ev sahipliği yaptı. Etkinlik  tüketici, güzellik sektörü ve sosyal medya ile birarada Cosmoprof Global bünyesindeki Bolonya, Hong Kong  ve Las Vegas’ta keşfedilen trendleri sundu.

Etkinlik ayrıca CPNA Pazarlama Müdürü Daniela Ciocan tarafından yapılan ve Ron Robinson Stores’ten Ron Robinson, ve Andy Howell, MatchCo ve LA Fashion Week Yapımcısı Arthur Chipman’ın katıldığı panelde trend öncülerinden ve modayı belirleyen kimselerden müthiş iş fırsatları duyma olanağı verdi. Kendi alanında tanınmış otoriteler, panelistler  trendlerin nasıl oluştuğunu, nasıl hayata geçtiğini ve bir kültürün nasıl bir parçası haline geldiğini anlattılar.

Panel Yöneticisi, CPNA Pazarlama Müdürü Daniela Ciocan, “Dünya çapında inovasyonları, ön plana çıkan güzellik trendleri ile Cosmoprof tam uluslararası bir platform olmayı başardı. Değişik trend ürünlerini görmek beni heyecanlandırdı ve değişik alanlardan farklı ve cezbedici ürünler karşısında adeta büyülendim” dedi.

Cosmoprof’tan bazı markalar bu vesileyle ilk defa Amerikan pazarına sunulmuş oldu. Trendlerde kız gücü, sürdürülebilirlik, taşınabilirlik, soğutma, yenilebilir yemekler, güzellik ve teknolojinin evliliği ve çok daha fazlası ön plana çıktı. Her bir marka, katılan bazı firmalar tarafından gerçekleştirilen ürün gösterimleri ile Ron Robinson mağazasında sergilendi. Buna ek olarak, misafirler, 400 $ ‘ın üzerinde sergilenen ürünlerin bir kısmını içeren bir hediye paketi ile eve gönderildi.

 #Cosmoprof, #güzellik, #trendler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir