Sonbaharın karasız havası ruh halinizi etkilese de dışarı çıkarken biraz “parlamak” modunuzu hemen değiştirecek. essence’nin 5 farklı tonda sunduğu Perfect Shine Ruj, dudaklarınıza parlak bir dokunuş katarken; kremsi kıvamı ile besler ve yumuşatır. Dudaklara mükemmel bir final için geliştirilen essence Shine Shine Dudak Parlatıcısı ise ıslak görünüm etkisi vererek ekstra bir parlaklık kazandırır. Shien Last&Go! Jel Oje de bu muhteşem parlaklığı tırnaklarınıza taşıyarak, gülümsemenizle ve ellerinizle etrafa ışıltı saçmanızı sağlar.

essence yeni ürünleriyle sonbahara ışıltı katıyor. İster gündüz ister gece parlak ve ışıltılı görünümden vazgeçmeyenlerin tercihi essence Perfect Shine serisinde yer alan rujlar, 5 farklı tonuyla dudaklara kusursuz bir dokunuş katıyor. Yüksek pigmentli yapısı ve kremsi yumuşak dokusu sayesinde kolayca uygulanarak, keyifli bir kullanım sunan essence Perfect Shine serisi rujlar, E vitamini ve shea yağı gibi zengin içeriğiyle de dudakları besliyor ve yumuşatıyor.

Son dokunuşla ekstra parlaklık

Dudaklara ultra parlak bir final içinse Shine Shine Dudak Parlatıcısı öneriliyor. Dudaklara ıslak görünüm etkisi vererek ekstra parlaklık kazandıran Shine Shine Dudak Parlatıcısı, prizma ışıltılı nude tonlarından parıltılı pembeye geniş renk yelpazesiyle kusursuz bir final sağlar. Kalp şeklindeki yumuşak kaplamalı yapısı ile hiç hata yapmadan, kusursuz uygulayabilir ve gülümsemenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Eller ihmale gelmez

Hayalinizdeki tırnaklar essence Shine Last& Go! Oje ile düşündüğünüzden daha hızlı ve kolay. Jel efektli formülüyle tırnaklara dayanıklılık katan Shine Last& Go! Oje, rengarenk tonları ve parlak görünümüyle en son oje trendlerinden ilham alan havalı bir tırnak tasarımı yaratmanızı sağlar. Üstelik göz açıp kapayıncaya kadar hızlı kuruduğu için beklemenize gerek kalmaz.

essence ürünlerine; Rossmann, T-shop,  eveshop, Watsons ve gratis.com adreslerinden de ulaşılabiliyor.

essence Perfect Shine Ruj satış fiyatı: 23,25 TL

essence Shine Shine Dudak Parlatıcısı satış fiyatı: 15,45 TL

essence Shine Last&Go! Oje satış fiyatı:5,9 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir