1495012884_bee_beauty_sunGüneşin kızılötesi ışınlarına karşı Bee Beauty Sun koruması

Gratis,  2017 yazı için geliştirdiği özel içerikli güneş bakım ürünlerini Bee Beauty Sun ile satışa sundu. Cilt bakım, yüz bakım ve parfüm çeşitlerinden sonra Almanya’dan ithal güneş bakım ailesini de ürün gamına ekleyen Bee Beauty, yeni Bee Beauty Sun güneş bakım ürünlerinde Infrared teknolojisi kullanarak UVB & UVA filtrelerinin yanı sıra kızılötesi ışınlara karşı koruma sağlıyor.

Bee Beauty Sun güneş krem ve losyonları, özel etken maddeli formülü ile kızılötesi ışınlara karşı koruma sağlayarak ciltteki elastikiyeti artırarak yaşlanma etkilerini azaltıyor ve ışınların hücrelere zarar vermesini engelliyor. Bee Beauty Sun güneş bakım ailesi suya dayanıklılığı, E vitamini içeriği ve 24 saat nemlendirme özelliği ile de tam koruma ve bakım sağlıyor.

Kızılötesi ışınlara karşı (Infrared A) korumalı 50 faktör Bee Beauty Sun Güneş Spreyi

Bee Beauty Sun güneş bakım ürünlerinden 50 faktörlü güneş spreyi, çok açık tenli ve güneşe duyarlı çok hassas ciltler için geliştirildi. Özel formülü ile UVB & UVA ışınlarının yanı sıra kızılötesi ışınların da deriye nüfuz etmesini engelleyen 50 faktör Bee Beauty Sun Güneş Spreyi, suya dayanıklı ve 24 saat nemlendirme sağlıyor.

Kızılötesi ışınlara karşı (Infrared A) korumalı 30 ve 50 faktör Bee Beauty Sun Güneş Losyonu

Bee Beauty Sun, yalnızca plajda değil yaz aylarında günlük kullanımda da önemli etkisi olan güneş kremi kullanımı için cilt yapısına göre 30 ya da 50 faktör korumalı losyonu sunuyor. UVB & UVA ışınlarına karşı korumanın yanı sıra kızılötesi ışınlara karşı da filtre içeren Bee Beauty Sun Güneş Losyonu cildi güneşin gözle görülmeyen zararlarına karşı koruyor. Ciltte doğal ve parlak bir görünüm oluşturan Bee Beauty Sun Güneş Losyonu, hem suya dayanıklı hem de 24 saat nemlendirme özelliği taşıyor.

1495012952_bee_beauty_sun___4_Kızılötesi ışınlara karşı (Infrared A) korumalı 30 Faktör Bee Beauty Sun Yüz Güneş Kremi

Özellikle günlük kullanım için önerilen 30 Faktör Bee Beauty Sun Yüz Güneş Kremi, makyaj altına ya da tek başına da kullanılabiliyor. Güneşe karşı hassasiyeti olan kişilerin özellikle kullanması tavsiye edilen Bee Beauty Sun Yüz Güneş Kremi, yüz ve dekolte bölgesi için özel olarak geliştirildi. Ciltte terleme ile birlikte yazın artan yağlı görünümü azaltarak mat bir görünüm sunan Bee Beauty Sun Yüz Güneş Kremi, UVB & UVA ışınlarının yanı sıra kızılötesi ışınların da deriye nüfuz etmesini engelliyor.

6 ve 30 faktör korumalı Bee Beauty Sun Güneş Yağı

Güneşe çıkma gün sayısının ve cilt bronzluğunun derecesine göre 6 ya da 30 faktör olarak geliştirilen Bee Beauty Sun Güneş Yağı, sağladığı korumalı bronzluğun yanı sıra içerdiği yağlar sayesinde cildi kurumaya karşı koruyarak cildi sürekli yumuşak ve canlı tutuyor. UVB & UVA ışınlarına karşı koruma sağlayan Bee Beauty Sun Güneş Yağı, E vitamini içeriği ile de güneşin sebep olduğu yaşlanma etkilerini azaltıyor.

#BeeBeauty #BeeBeautySun #BeeBeautySunGüneşSpreyi #BeeBeautySunGüneşLosyonu #BeeBeautySunYüzGüneşKremi #BeeBeautySunGüneşYağı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir