Skincode

Skincode Sun Care, güneşten koruyucu yüz kremi olma özelliği ile hem cildi besliyor, hem onarıyor, hem de güneşin zararlı ışınlarından koruyarak cildin her daim genç kalmasını sağlıyor

 “Skincode”, sağlıklı cildin şifresini çözdük anlamına geliyor. Vücudun en gözle görülür ve özen gösterilmesi gereken yeri olan cilt zamanla güneş ışınlarına karşı gücünü yitiriyor. Her kadın cildine önem veriyor ve korumak istiyor. Skincode Sun Care, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor.  Cildi korumasının yanı sıra hücre yenilenmesini de destekleyen Skincode Sun Care, serbest radikal hasarını önlüyor.

Güneşten koruyucu yüz losyonu olan Skincode Sun Care, hafif ve yağsız dokusu sayesinde akne ve sivilce oluşumunu da engelliyor. Kadınların en büyük korkularından biri olan bu sorun, Skincode Sun Care sayesinde çözülmüş oluyor. Oksidatif stres ve güneş yanıklarına karşı güçlü duruşu sayesinde cilt hasarını önlüyor.

Skincode Sun Care ile Muhteşem Sonuçlar

Su ve terlemeye karşı ciltte direnç sağlayan Skincode Sun Care içeriğindeki E vitamini ve CM- Glukan sayesinde güneş filtrelerinin etkisini destekliyor. Ayrıca birçok cildin en büyük problemi olan cilt rengindeki bozulmaları da önlemeye yardımcı oluyor. Antioksidan ve rahatlatıcı etkisi bulunan vanilya planifora özü, hücre yenilemeye yardımcı olan ve yeniden yapılandırıcı etkili karite yağını içerisinde barındıran Skincode Sun Care, cildin erken yaşlanmasını önlüyor. Koruyucu, renk, koku, hayvan türevlerinden %100 arındırılmış olan Skincode Sun Care’in, güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulanması öneriliyor.

 

#YüzKremi #GüneştenKoruyucuYüzKremi #Skincode #SkincodeSunCare #BeautyTurkey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir