14 Şubat Sevgililer Günü’nde bakımlı görünümünüz ve özgüvenli duruşunuz ile sevdiğiniz kadını yeniden etkilemeye ne dersiniz?  Tek ihtiyacınız şık bir görünümün yanında saçlarınızda cesur bir dokunuş. Head&Shoulders Men Ultra serisi ile kepeksiz ve dökülmeyen saçlar, mükemmel bir görünümün ve özgüveninizin en önemli tamamlayıcısı.

Yılın en özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü, sevgilileri heyecanlandırmaya başlarken, bu özel güne hazırlanmak da başlı başına bir özen istiyor. Dünyanın 1 numaralı* şampuanı Head&Shoulders, erkeklere özel olarak sunduğu Men Ultra serisi ile %100’e kadar kepeksiz** saçlara ulaşmayı sağlıyor.

Sevgililer Günü’nde ihtiyacınız olan cesareti saçlarınızdan alın!

Sevgililer Günü’nde O’nu gerçekten etkilemek mi istiyorsunuz? İhtiyacınız olan şey özgüven ve cesaret, bunu da mükemmel saçlarınız ile sağlayın.

Farklı ihtiyaçlara yanıt veren ürünleriyle saç ve saç derisi sorunlarına çözüm bulan Head&Shoulders, Zinc teknolojisi ile erkeklere özel olarak geliştirdiği Head&Shoulders Men Ultra Erkeklere Özel Dökülme*** karşıtı şampuanı ile saç dökülmelerini azaltıyor.

Ayrıca, erkeklerin saç ve saç derisi ihtiyaçlarını karşılamak için taze nane ferahlığıyla güçlendirilmiş özel olarak tasarlanan Head&Shoulders Men Ultra Erkeklere Özel Ekstra Spor Ferahlığı şampuanı ile %100’e kadar kepeksiz** saçlara kavuşmak mümkün oluyor.

Efsane Old Spice kokusu ile onu büyüleyin!

Head&Shoulders, ayrıca Men Ultra Serisini efsanevi koku Old Spice ile buluşturarak ortaya çıkardığı Head&Shoulders Men Ultra Old Spice şampuan ile kepeği %100’e kadar kepeksiz** saçlara kavuşurken, muhteşem kokusu ve sadece erkeklere özel formülü ile de tüm erkeklere aradıkları saç bakımını sağlıyor. Bir döneme damgasını vurmuş, efsanevi kokularından biri olan Old Spice, erkeklerin bir şampuandan beklediğinden çok daha fazlasını sunuyor.

 

*Temmuz 2017- Haziran 2018 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

** Düzenli şampuan kullanımı ile gözle görülür kepekler.

***Kepek veya kopmaya bağlı saç dökülmesi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir