İçeriğinde yer alan 24 farklı bitkisel yağ ile saç ve saç derisini besleyerek fark edilebilir bir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık veren ürün, saç direncini artırıyor.

Avokado, boabab, jojoba, makademya, argan ve Hindisan cevizi de dahil olmak üzere içerisinde 24 farklı bitkisel yağ bulunan Ashley Joy Saç Bakım Yağı etkin formülü ile öne çıkıyor. Daha güçlü ve hacimli saçlar için ideal bir bakım sunan ürün, saç tellerine direnç kazandırarak kırılma ve kopmalara karşı da koruma sağlıyor. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçınızı zararlı etkilerden korurken, Baobab yağı da yoğun şekilde nemlendiriyor.

Parabensiz formül

Doğadan ilham alan içeriğiyle Ashley Joy Saç Bakım Yağı; işlem görmüş, boyalı ve yıpranmış saçlara etkili bir bakım yaparak göz alıcı bir görünüm kazanmalarını sağlıyor. Saçların özelliğine göre günlük veya haftalık olarak kullanılabilen Ashley Joy Saç Bakım Yağı, paraben ve parafin içermiyor. Zengin içeriğiyle saçlara ihtiyaç duyduğu yoğun nemi kazandıran ürün saçları ağırlaştırmadan besliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir