Serin akşamların kurtarıcısı kot yelekler, yaz aylarının vazgeçilmezi kot şortlar ve etekler… Home Store, kot koleksiyonu ile her zevke hitap eden ürünlerini şimdi vitrinlerinde sergiliyor.

Gardroplarda her zaman yerini koruyan kotlar Home Store ile yeniden canlanıyor. Gömlek, t-shirt  ya da body gibi yazın sıklıkla tercih edilen kıyafetlerin tamamlayıcısı kot yelekleri yaz akşamlarında yanınızdan ayıramayacaksınız.

Kolları zincir detaylı, üzeri yuvarlak halkalarla açılmış özel tasarım ceketler de yazın gözdesi olacak tarzda. Ceketleri ister günlük kıyafetlerinizle kombin edin, isterseniz gece kıyafetleriniz ile birlikte şıklığınıza şıklık katın. Hem spor hem klasik tarzda kullanılabileceğiniz ceketlerle bu sezona gözler üzerinizde olacak.

Fırfırlı Şortlar, Mini Kotlar Yazın Gözdesi

Güneşin yüzünü göstermesiyle beraber içinizin coşkusunu kıyafetlere Home Store ile  yansıtın. Fırfırlı şortlar, mini etekler de Home Store kot koleksiyonunda dikkat çeken ürünler arasında.

Emel Acar yönetiminideki tasarımcılar tarafından hazırlanan koleksiyonları ve daha fazlasını görmek için size en yakın Home Store mağazasını ziyaret edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir