1447429960_Hops_Makyaj_Temizleme_Mendili__2_Makyaj temizlemek için artık pek çok alternatif var; sabunlar, temizleme sütleri, köpük ve jeller bunlardan bazıları… Ancak günümüzün yoğun iş temposu içinde koşuşturan bakımlı kadınları, her an yanlarında taşıyabilecekleri, kullanımı kolay ve pratik ürünleri tercih ediyor. İşte tam da bu noktada HOPS Makyaj Temizleme Mendili vazgeçilmez bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

HOPS Makyaj Temizleme Mendili etkili formülü ve yumuşak yüzeyi sayesinde suya dayanıklı makyajı bile tek bir adımda temizleyerek, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Çantada yer kaplamayan HOPS Makyaj Temizleme Mendilini her an yanınızda taşıyarak gündüz makyajından gece makyajına kolayca geçebilir, gece uyumadan önce tek seferde makyajınızı çıkararak nefes alan, temiz bir ciltle uykuya dalabilirsiniz.

 

Vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde aynı zamanda yaşlanma karşıtı bir etkiye sahip Hops’un yeni nesil Makyaj Temizleme Mendili, içeriğindeki bambu özütü sayesinde kış mevsiminin gelmesiyle birlikte yoğun neme ihtiyaç duyan cildi nemlendirerek, yumuşaklığını arttırıyor.

Dermotolojik olarak test edilen ipeksi yapısıyla cildin tahriş olmadan temizlenmesine imkan sağlayan Hops Makyaj Temizleme Mendili, kapaklı dış ambalajı sayesinde istenilen hijyen ve temizliğe kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir