Yeni Blond Absolu L’Oréal ileri teknolojileri ve Kérastase’ın 50 yılı aşkın saç bakım tecrübesiyle oluşturuldu. İşlem görmüş bütün sarı saçlar için tek bir mor ötesi saç bakım serisini yakından keşfetmeye hazırlanın

Sarışınlığın limiti ve kuralları yoktur; saçlara bakım yapıldığı sürece. Blond Absolu, hem daha parlak ve canlı sarılar için istenmeyen yansımaları önlüyor, hem de saç tellerini koruyor ve işlem sonrası yıpranan saçları onarıyor.

Sarışınlık artık bir yaşam tarzı. Farklı tarz ve tavırdaki kadınların kişiliklerini saçlarına yansıtma yolu. Her kadının eşsiz olduğu gibi, her sarı saç da birbirinden farklı. Kérastase, kadınların çeşitliğini ve saçların eşsizliğini kucaklıyor ve her kadının, kendi ruhunu yansıtan sarı saçlara güvenle cesaret edebilmelerini sağlıyor. Çünkü sarışınlık, çeşitliliktir. Çekiciliğini yansıtabilmek, aynı anda hem narin hem güçlü olabilmektir. Sarı saç özgüven, çekicilik ve özgürlük… Geleneksel saç bakım pazarı, sarı saçlar için ya istenmeyen yansımaları önleyen nötralizasyon bakımları ya da yalnızca saç tellerini onarıcı bakımlar sunuyor. Peki neden ikisi birden değil? İlk defa Kérastase, blond absolu ile bu iki temel ihtiyacı tek bir bakım serisinde sunuyor.

BAIN LUMIÈRE / Işıltı ve Nem Kazandıran Saç Banyosu

Saç teline derinlemesine nem kazandırır, saçı nazikçe kirden arındırır, diplerden uçlara kadar pürüzsüz bir dokunuş sağlar, saça doğal bir ışıltı kazandırır.

BAIN ULTRA-VIOLET/ İstenmeyen Yansımaları Önleyen Mor Şampuan

Saçtaki istenmeyen turuncu/sarı yansımaları yok eder, günlük kirlilik ve oksidasyona karşı korur, saça daha parlak bir görünüm ve yumuşaklık katar. Yoğun nötralizasyon etkisi sağlar.

CICAFLASH / Güçlendirici, yoğun etkili saç bakım sütü

Mükemmel Karışım: Maskenin güçlendirici etkisi ile bakım kreminin saçta bıraktığı hafif dokunuş bir arada. Anında derinlemesine saç teli onarımı, güçlendirme ve daha az kırılma. Günlük erozyona karşı koruma. Ağırlaşma olmaksızın saçı derinlemesine nemlendirme.

MASQUE ULTRA VIOLET /İstenmeyen Yansımaları Önleyen Mor Maske

Nötralizasyonun gücü, yoğun ve güçlü bakım ile buluştu. Kusursuz sarışınlık için istenmeyen yansımaları yok eder, saç telini yapılandırır, yeniler ve besler, günlük kirlilik ve oksidasyona karşı korur, saçların ışıl ışıl parlamasını sağlar ve yumuşaklığı artırır.

CICAPLASME / Güçlendirici Etkili Isı Korumalı Serum

Daha sağlıklı ve daha güçlü saçlar için yoğun durulanmayan bakım. Anında yıpranmış saçı onarır ve gelecek kırılmalara karşı korur. Çevresel etkilere karşı saçı korur 230°’ye kadar yüksek ısı koruması sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir