Bu yıl kadınlar tarafından büyük bir beğeniyle kullanılan, günlük kullanıma uygun rengârenk bileklikler ve kolyeler Jival’in yeni koleksiyonu Lady Petite’de…

500 farklı çeşide sahip Lady Petite koleksiyonu; 18 ayar altın, mineli ve pırlantalı bileklikleriyle bu yazın en güzel renklerini taşıyor. İster tek ister birkaç bileklik bir arada kullanılabilen ve bileklikleri tamamlayan çok zarif kolyelerden oluşan bu koleksiyon her kadına kendi stilini oluşturma olanağını da sunuyor.

Jival’in kendi bünyesinde hazırladığı Jival Magazin dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen ünlü oyuncu Sinem Kobal tarafından seçilen ve tanıtılan “Lady Petite koleksiyonu günlük hayatta şıklığından ödün vermeyen kadınların ilk tercihi olacak. Bu yaz özellikle kadınların plajlarda şıklığını tamamlayacak rengârenk bileklikler aynı zamanda zarif ışıltısıyla gece kullanım için de çok uygun.

JİVAL İLE GECENİN YILDIZI SİZ OLUN…

Mücevher dünyasının lider markalarından Jival, göz alıcı şıklıkta tasarımlardan oluşan Gecenin Yıldızı Elmas Koleksiyonu ile kadınları gecenin yıldızı yapıyor.

Jival’in yeni koleksiyonu “Gecenin Yıldızı” sadece gece değil, günün her saati takılabilecek zarif ve şık parçalar da sunuyor. Kolye, küpe, yüzük ve bileklikten oluşan bu eşsiz koleksiyon ile kadınlar hem gece hem de gündüz bir yıldız gibi parlayacak.

Geçmişten günümüze her yaştan kadının tercihi olan elmas, Jival Magazin dergisinin bu sayısının kapak yüzü olan genç oyuncu Sinem Kobal’ın da en sevdiği mücevherler arasında yer alıyor. Özellikle gece kıyafetleriyle rahatlıkla kullanılabilecek farklı tasarımlardan oluşan koleksiyon, Jival tasarım ekibi tarafından tamamen el işçiliği kullanılarak özenle hazırlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir