Baştan aşağı güzellik

BEAUTY DÜSSELDORF 9’dan 12. salona kadar bütün alanlarda kozmetik, ayak, tırnak, güzellik ve Spa sektörlerindeki yenilikleri ve trendleri sergiliyor.

Bu yıl düzenlenen fuara katılan ve ağırlıklı olarak Almanya ve Hollanda, Belçika, İsviçre, Avusturya, Danimarka ve Çin’den gelen 55.000 ihtisas ziyaretçisi; 1.500 katılımcı firma ve marka tarafından sunulan en son trendler ve yenilikler hakkında bilgi sahibi oldu ve temaslarını başarılı iş ilişkilerine çevirdi. Başka hiç bir yerde bu denli kapsamlı ürün, bilgilendirici ihtisas ve eğitim programını birarada bulmak mümkün olmuyor. Konularına yönelik salon dağılımı ve 9 ila 12 numaralı salonlar arasında yer alan kısa yollar fuar katılımcılarına ve ihtisas ziyaretçilerine verimli bir fuar geçirme imkanı sağlıyor.

Tırnak bakımı konusundaki katılımcı firmaların odak noktası; inovatif ürünler, el ve tırnak bakımı konseptleri, güncel trendler ve işleme teknikleri oluyor. Ayak bakım sektöründe; ayak bakımı ve sağlık ürünleri, teknik cihazlar ve klasik pedikür için yardımcı aletler ve podolojik özel tedaviler için yardımcı araçlar tanıtılıyor. Spa ve güzellik sektörü ise sizi dinlenmeye ve gevşemeye davet ediyor. Ürün serilerinin, uygulamaların ve terapi ile kabin teknolojisinin yanında burada özel Spa markaları, özellikle de Spa tedavileri ve inovatif Spa tasarımı tanıtılıyor. Katılımcı firmaların sunumlarına ek olarak profesyonel konuşmacılar tüm sektörün buluşma noktası olan bu etkinlikte ürün inovasyonlarını ve yeni gelişmleri tanıtıyor.

BEAUTY DÜSSELDORF fuarı 9-11 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

BEAUTY DÜSSELDORF’a paralel düzenlenen TOP HAIR International Trend & Fashion Days ve make-up artist design show fuarları katılımcı firmalar açısından ayrı bir sinerji oluşturuyor.

TOP HAIR International Trend & Fashion Days

TOP HAIR, 450 katılımcı firma ve birçok markayla çok yönlü, yüksek kaliteli bir fuar olma yolunda emin adımlarla ileriliyor. Bu fuar kuaförlük sanatının çoktan öncü fuarı haline geldi bile.

TOP HAIR başarısı ile son etkinliğinde 37.000 profesyonel ziyaretçiyi büyüledi ve gelecek fuarda da bu başarıyla devam edeceği düşünülüyor. Önümüzdeki yılda 4, 5 ve 6. salonlara taşınarak katılımcı ve ziyaretilerine daha da fazla alan sağlayacak.

TOP HAIR fuarı 10 – 11 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Fashion Days ve make-up artist design show

10 ve 11 Mart 2018 tarihlerinde make-up artist design show’un tasarımcıları salon 7’de tutkuyla işe sarılıyor. Yurtdışından ve yurtiçinden gelecek ziyaretçiler bu etkinlikte özel ürünler hakkında bilgi edinecek ve sahnede sergilenecek olan ünlü tasarımcıların sunumlarını takip edebilecekler. Film ve televizyon, opera ve tiyatro, güzellik ve moda sektörlerinden uluslararası çapta ünlü isimler kendi çalışmalarını tanıtacak.

Fashion Days ve make-up artist design show 10 ve 11 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek  ve  BEAUTY veya TOP HAIR giriş kartı ile de ziyaret edilebilecektir.

#kozmetik,  #BEAUTY, #DÜSSELDORF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir