LC Waikiki Etriel markası ile kozmetik sektöründe kadınların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor

1478160608_LC_Waikiki_Etriel__3_Kadınların kozmetik ihtiyaçlarından yola çıkan LC Waikiki, Etriel markası ile kozmetik sektöründeki yerini aldı. Hayatı güzelleştirmek için kadınların beğenisine sunulan Etriel, klasik renklerin yanı sıra trend renklerin de yer aldığı kullanımı kolay ve canlı bir koleksiyon sunuyor. Genel olarak koyu tonların hakim olduğu 2016/2017 Sonbahar-Kış makyaj trendlerinde öne çıkan bordo ve kırmızı tonların yanı sıra doğallıktan vazgeçmeyenlerin favorisi pastel tonlar da Etriel koleksiyonunda kadınların beğenisine sunuluyor.

1478160600_LC_Waikiki_Etriel__1_Rahat kullanım sunan ve gün boyu bakımlı hissettiren rujlar ve dudak kalemleri, özel fırçasıyla kirpiklere hem ekstra uzunluk hem de hacim katan rimeller, rengarenk far ve göz kalemleri, özel içeriği ile tırnaklarda çizgi oluşturmadan kolayca sürülebilen trend renklerin hakim olduğu ojeler ve ipeksi dokunuşu ile gün boyu rahat kullanım imkanı sunan pudra ve allık gibi toz ürünler Etriel’in geniş ürün yelpazesini oluşturuyor. Kozmetiğin yanı sıra dudak, göz, yüz ve tırnak bakım ürünlerinde de kadınların vazgeçilmezleri arasındaki yerini almaya aday olan Etriel markası, Türkiye genelinde 65 mağazada ve internet sitesinde satışa sunuluyor.

Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak üretilen Etriel markalı ürünler, tüm fiziksel, stabilite, ekolojik, mikrobiyolojik testlerden geçerek güvenilir bir şekilde tüketiciye ulaşıyor.

#LCWaikiki #Etriel #pudra #allık #rimel #far #gözkalemleri #ciltbakımürünleri #ruj #dudakkalemi #LCWaikikimakyaj

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir