listerine-agiz-bakim-suyu

Ağız bakımının tatilde de yarım kalmaması için Listerine mini seyahat boyu ile tatil çantalarında şimdiden yerini aldı

Listerine, dişleri fırçaladıktan sonra günde 2 defa 30 saniye kullanıldığında komple ağız bakımı sağlayıp, dişleri plak ve diş eti problemlerine karşı 24 saat koruyor.

Ağızda yer alan, insan popülasyonundan bile fazla sayıdaki bakterilerden korunmak için sadece dişleri fırçalamak yetmez.  Güçlü ve eşsiz formülü ile Listerine ağzın tamamına ulaşabilir. Ağızdaki bakteri plağına karşı etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış Listerine, komple ağız bakımı sağlar.

Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen ağız bakım ürünü Listerine, esansiyel yağların birleşiminden oluşan eşsiz formülü sayesinde bakteri plağı ile savaşarak etkin koruma sağlar. Dişler ağız yüzeyinin sadece yüzde 25’ini kapladığından ne kadar iyi fırçalarsanız fırçalayın kalan yüzde 75’lik ağız yüzeyi, fırça ve diş ipi ile yapılan temizlikten sınırlı fayda sağlar ve ulaşılamayan yüzeylerdeki bakteriler hızla çoğalarak dişlerin üzerine ve tüm ağıza saniyeler içinde yeniden yayılır. Listerine,  komple ağız sağlığı için fırça ve diş ipi ile birlikte günlük ağız bakımını tamamlar.

 

#Listerine #ListerineMiniSeyahatBoyu #AğızBakımı #ListerineAğızBakımSuyu #BeautyTurkey #BeautyTurkeyDergisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir