L’Oréal’in, 70 ülkeden canlı bağlantı yapan tüm çalışanları düzenlenen Etik Günü’nde, etik hakkındaki tüm soru ve önerilerini Yönetim Kurulu Başkanı ve Ülke Müdürleri ile paylaşma şansı yakaladılar.

L’Oréal Türkiye fabrika, saha ekibi ve merkez ofis çalışanları yaklaşık %70’lik bir katılım ile canlı bağlantı üzerinden Ülke Müdürü Claude Rumpler ile etik hakkındaki sorularını paylaşmanın yanı sıra çalışma şekillerini nasıl iyileştirebilecekleri konusunda da önerilerde bulundular.

Claude Rumpler soruları yanıtlarken L’Oréal’in 4 Etik İlkesi olan; dürüstlük, saygı, cesaret ve şeffaflığın altını çizerek Türkiye’deki günlük uygulamalarında etiğin önemini vurguladı.

Rumpler “Grup olarak başarımızın sadece ekonomik göstergeler ile değil; içinde bulunduğumuz toplumun gelişimine katkıda bulunmak ve çalışanlarımıza gösterdiğimiz saygı ile de yakından ilgili olduğunu düşünüyoruz. Tüm çalışanlarımızı dahil ettiğimiz etik hakkındaki çalışmalarımız bizi gün geçtikçe daha da güçlendiriyor.’’ diyerek etiğin grup için önemini ifade etti.

#Loreal, #etik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir