Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Özlem Süer, Mehtap Elaidi, Çiğdem Akın, Nihan Peker ve DB Berdan defileleri ve sunumlarında makyaj NARS Cosmetics imzasını taşıdı.

resim1

Çarpıcı zerafetiyle Nihan Peker kadınının görünümünde keskin çizgilerden kaçınılsa da, başrol bronz tonlar kullanılarak yumuşak odak etkisiyle belirginleştirilmiş gözler ve elmacık kemiklerinin oluyor.

ozlem

Özlem Süer defilesi için tasarlanmış olan eyelinerın öne çıktığı grafik makyajda, Süer’in romantik duruşunu vurgulamak için göz pınarlarına aydınlık dokunuşlar katılırken, yanaklarda bronzerlarla kontür yapılarak elmacık kemikler belirginleştirilmiş.

mehtap

Mehtap Elaidi sunumunda kadının doğal güzelliğinden gelen gücü yansıtmak için yalın bir tarzın benimsendiği görünümlerde gözlere hafif bir ışıltı verilirken, sıcak renklerle canlandırılan dudaklara hafif pembelik katılmış yanaklar eşlik ediyor.

7

Çiğdem Akın‘ın koleksiyonundaki ana ilham kaynağı olan Barok dönemin modernize bir yorumuyla, gözlerde altın ışıltılara kontrast gölgeler katılarak ihtişamlı bir görünüm ortaya çıkartılmış.

10

DB Berdan defilesinde makyaj Hakan Kültür ve ekibine emanetti. Nars Cosmetics ürünleriyle yapılan makyajlar; 2000’lerin vazgeçilmez trendlerini hepimize yeniden hatırlatmak için kat kat upuzun dramatik kirpikler, parlak ve gösterişli dudaklar ve gloss ile parlatılmış yüzler oluşturdu.

 

#MercedesBenz #FashionWeek #Makyaj #NARSCosmetics

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir